Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
biedronka_inowroclaw_retail_journal

Technologie i komfort: nowa Biedronka w Inowrocławiu

Mieszkańcy inowrocławskiego osiedla Mątwy od kilku dni żyją jednym tematem: otwarciem nowego sklepu Biedronka na ich osiedlu, przy ul. Poznańskiej 350.

To pierwsza placówka sieci w tej okolicy, na dodatek nowoczesna i efektownie wyglądająca. Oficjalne otwarcie odbyło się dzisiaj, 21 listopada br. Co kryje nowy sklep?

Koncept 2.0 – to tajemnicze określenie oznacza standard, jaki obowiązuje wszystkie nowe i wyremontowane sklepy sieci Biedronka, także ten przy ul. Poznańskiej, który jest dziewiątą placówką sieci w Inowrocławiu. Dokładniej koncept 2.0 oznacza nowoczesny wygląd – przeszklone witryny i eleganckie, antracytowe fasady, ale też nowoczesne wnętrze. Placówka przy Poznańskiej ma chociażby nowe, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów na sali sprzedaży.

W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep jest też bardziej ekologiczny – zastosowano w nim oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2.

Placówka przy ul. Poznańskiej 350 to idealny przykład nowoczesnego, przestronnego sklepu, który wykorzystuje nowe technologie i został zaprojektowany z myślą o komforcie klientów – mówi Rafał Graszewicz, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny m.in. za inowrocławskie sklepy. – Wiemy, że nowy sklep przy ul. Poznańskiej 350 wzbudził spore zainteresowanie lokalnych mieszkańców, tym bardziej cieszymy się, że na osiedlu Mątwy od dzisiaj można robić zakupy w tak wysokim standardzie.

Wygodne zakupy w liczbach

Komfort zakupów przekłada się na konkretne liczby. Biedronka przy ul. Poznańskiej 350 ma dużą salę sprzedaży, o powierzchni ponad 750 metrów kwadratowych, a obok sklepu znajduje się parking z 50 miejscami postojowym i dodatkowymi 3 miejscami dla osób niepełnosprawnych. Nowością są też kasy: klienci nowego sklepu mogą skorzystać z 4 kas standardowych i 3 samoobsługowych. W sklepie zatrudnienie znalazło 20 osób.

Placówka przy ul. Poznańskiej będzie otwarta od godz. 6:30 do 22:00 od poniedziałku do soboty i od 8:00 do 21:00 w niedzielę.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA