Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
cream_eva_minge_retail_journal

CREAM: Salon marki Femestage by Eva Minge w Galerii Tęcza

Galeria Tęcza powitała kolejnego najemcę – salon z modą dla kobiet marki Femestage by Eva Minge. Nowy salon o powierzchni 154 mkw. działa na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie salonu z biżuterią marki Carre przy jednym z głównych wejść do Galerii Tęcza od ulicy Nowy Rynek.

Kolejna, bardzo ciekawa propozycja dla naszych klientek funkcjonuje w Galerii Tęcza od 16 listopada. Moda kobieca w najlepszym wydaniu salon marki Femestage autorstwa znanej i cenionej na całym świecie polskiej projektantki mody Ewy Minge to naprawdę wyjątkowa pozycja w naszym portfoliomówi Monika Krawczak, dyrektor Galerii Tęcza.

Femestage Eva Minge to modowa propozycja dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej i cenionej na całym świecie projektantki mody. Oferta Femestage to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesną wrażliwością. To marka dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

cream_eva_minge_retail_journal
Źródło: Cream

– Femestage Eva Minge to nowy najemca na mapie Kalisza. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że  zdecydował się na otwarcie swojego pierwszego sklepu w mieście właśnie w Galerii Tęcza. Oferta obiektu powiększa się systematycznie o marki doceniane przez klientów – mówi Marta Jezierska, leasing manager w firmie CREAM odpowiedzialnej za wynajem obiektu.

Salon dla klientów otwarty jest 6 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00 – od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe  od 10:00 do 20:00.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA