Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
biedronka_chelmno_retail_journal

Wysoki standard i ekologia, czyli nowa Biedronka w Chełmnie

Mieszkańcy Chełmna od 28 listopada mogą odwiedzać najnowszy sklep sieci Biedronka przy ul. Polnej 18. Wyposażona w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania placówka będzie atrakcyjnym punktem na handlowej mapie miasta. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano wiele promocji.

Wysoki standard zakupów nie musi wykluczać niskich cen produktów, czego przykładem jest najnowszy sklep Biedronka w Chełmnie. Sieć dba o to, by jej klienci mieli możliwość wygodnych zakupów w nowoczesnym sklepie przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Estetyka placówki, czyli wydzielone strefy z poszczególnymi kategoriami produktów czy ich przystępny rozkład, to tylko niektóre z elementów składających się na podniesienie komfortu zakupów.

Najnowszy sklep Biedronka zlokalizowany w Chełmnie to miejsce pełne najświeższych rozwiązań – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, nadzorująca ten sklep. – Okoliczni mieszkańcy zyskają dostęp do szerokiej oferty warzyw i owoców, o których jakość, dbają nasi eksperci od świeżości – Świeżoznawcy – w sumie ponad 20 osób, zatrudnionych w tym sklepie. W placówce uruchomiliśmy też pierwszą w regionie ladę z szerokim wyborem świeżego mięsa, wędlin oraz serów na wagę.

Źródło: Biedronka

W sklepie zastosowano lampy LED, które dzięki długiej żywotności, pozwalają na znaczną oszczędność energii oraz dopasowanie barwy światła do warunków panujących na zewnątrz. Punkt przy ul. Polnej został wyposażony w nowoczesne energooszczędne systemy – oparty o naturalne gazy system chłodniczy oraz zintegrowany system zarządzania instalacjami sanitarnymi i oświetleniem.Duża powierzchnia nowej chełmińskiej Biedronki – 740 metrów kwadratowych sali sprzedaży, 6 kas, 107 miejsc postojowych na parkingu, w tym 5 przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, przekładają się na wygodę codziennych zakupów.W tygodniu otwarcia na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji m.in.: pieczarki opak. 500 g w cenie o 43% niższej (2,85 zł), ziemniaki myte tańsze o 72% (0,99 zł / kg) czy pomarańcze deserowe tańsze o 40% (2,99 zł / kg).Nowa Biedronka zaprasza na zakupy w godzinach 06.30-22.00 w dni robocze, a w niedziele handlowe 8.00-20.00.

Źródło: Biedronka

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA