Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Immofinanz, Vivo! Krosno, Vivo! Lublin, Vivo! Piła, IMS, Retail, Retail Journal, Galerie handlowe, Centra Handlowe

VIVO! Lublin, VIVO! Krosno i VIVO! Piła stawiają na Aromamarketing od IMS

Galerie VIVO! Lublin, VIVO! Krosno i VIVO! Piła, należące do firmy Immofinanz, stawiają na aromamarketing od IMS. Specjaliści IMS S.A. wdrożyli wyjątkową oprawę zapachową, idealnie dopasowaną do różnych części tych prestiżowych obiektów handlowych. Jest to przedłużenie udanej współpracy między IMS a Immofinanz.

Aromamarketing w galeriach handlowych wpływa na budowanie miłej i przyjemnej atmosfery, będąc niezbędnym elementem nowoczesnych firm. Jak pokazują badania może także wydłużyć czas przebywania Klientów w danym obiekcie handlowym i dotyczy aż 82% Konsumentów.*

Obiekty Vivo! to kolejne prestiżowe galerie, do których IMS dostarcza rozwiązania marketingu sensorycznego. Liczba Partnerów IMS S.A. stale rośnie, dzięki czemu spółka świadczy usługi już w ponad 18 000 lokalizacjach abonamentowych.

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie.

*Źródło: Scent Air

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA