Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
biedronka_dolny_slask_retail_journal

Dolny Śląsk z dwiema nowymi Biedronkami

Na święta Bożego Narodzenia sieć Biedronka przygotowała wyjątkowy prezent dla mieszkańców Niemczy i Brzeziny – otwarcie dwóch nowoczesnych sklepów w obu tych dolnośląskich miejscowościach sprawi, że świąteczne zakupy będą jeszcze prostsze. W Niemczy Biedronka ruszyła już 19 grudnia. Następnego dnia 20 grudnia wystartuje kolejna, równie atrakcyjna i przestronna placówka w Brzezinie. Z okazji otwarcia, w każdym ze sklepów, pierwsze 150 osób zostanie obdarowane świątecznymi prezentami.

Atrakcji z okazji otwarcia nowych sklepów, dostosowanych do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów, będzie zdecydowanie więcej. Odwiedzający Biedronki w Niemczy i Brzezinie będą mogli wziąć udział w degustacji aromatycznej kawy z ekspresu DeltaQ, a także szybko, bez zbędnych formalności, zarejestrować kartę Moja Biedronka i zacząć korzystać z jeszcze większej liczby specjalnych ofert przygotowanych przez sieć. W obu placówkach do dyspozycji klientów pozostaje siedemnastoosobowa załoga.Zarówno placówka w Niemczy, jak i ta w Brzezinie, skutecznie zachęcą klientów do odwiedzin nie tylko poprzez bardzo szeroką ofertę produktów, ale także oferując duży komfort zakupowy, na który składają się: przestronne wnętrza sklepów (po 644,13 m2 w dwóch placówkach), liczba miejsc parkingowych (22 – Niemcza, 39 – Brzezina) oraz tych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych (4 – Niemcza, 2 – Brzezina). Nowe Biedronki są również przyjazne środowisku: zastosowano w nich m.in. oświetlenie LED oraz regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2.

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów oraz z uwagą wsłuchujemy się w ich potrzeby. Chcemy, by codzienne zakupy przebiegały w jak najlepszej atmosferze, dlatego przygotowaliśmy dla nich najświeższą ofertę warzyw i owoców, nad którą czuwają nasi Świeżoznawcy. Zakupy ułatwią również czytniki cen, które znajdują się w każdej placówce. Te w Brzezinie oraz Niemczy mają ich po dwa.

Nowa Biedronka w Niemczy przy ul. Chrobrego 54 jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-22:00, w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00. Placówka w Brzezinie przy ul. Chrobrego 26 czeka na klientów od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-21:00, w piątki i soboty od godz. 6:30 do 22:00, zaś w każdą niedzielę handlową między w godz. 8:00-21:00.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA: