Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

Auchan rozwija nowe dźwignie wzrostu. 3 nowe otwarcia sklepów franczyzowych w lutym

Plany w zakresie franczyzy zakładają otwarcie w ciągu najbliższych 5 lat około 300 sklepów franczyzowych. Po pierwszych trzech otwarciach w regionie Warszawy, w lutym br. kolejne 3 sklepy franczyzowe pod logo Auchan Supermarket zostaną otwarte w Myślenicach, w Dobroszycach oraz w Centrum Handlowym Gdańsk Matarnia. Tym samym na koniec lutego park sklepów franczyzowych powiększa się do 6 supermarketów i 2 hipermarketów.

Sklep w Galerii Myślenickiej

Auchan Supermarket w Myślenicach: został otwarty 6 lutego br. Sklep znajduje się w Galerii Handlowej “Galeria Myślenicka”, a jego powierzchnia sprzedaży wynosi  1 100 m2. Sklep oferuje 15 000 referencji, stawia przede wszystkim na ofertę produktów świeżych i BIO. Tradycyjne działy: Mięso, Sery, Ryby, Drób – oferują codziennie świeże artykuły po promocyjnych cenach. Na Klientów czeka ponad 200 miejsc parkingowych. Partnerem jest spółka GM POL kierowana przez panią Lucynę Gowin.

Auchan Supermarket w Dobroszycach zostanie otwarty 18 lutego br. Sklep jest kierowany przez spółkę FTD Pająk.  Spółka kieruje centrum handlowym wraz ze stacją paliw, restauracją oraz supermarketem. Sklep dysponuje 30 miejscami parkingowymi, znajduje się na wjeździe do miasta Dobroszyce, 20 km od Wrocławia. Sklep ma powierzchnię sprzedaży ponad 500 m2Ekipa 16 osobowa ma ambicję obsługi około 1000 klientów dziennie. Sklep oferuje 10 500 referencji, przede wszystkim produkty lokalne, markę własną Auchan oraz świeże owoce i warzywa na wejściu do sklepu.

Auchan Supermarket CH Gdańsk Matarnia otworzy się 27 lutego br., jest zarządzany przez spółkę Delta Pomorze. Na 950 m2 powierzchni sprzedaży sklep oferuje 15 000 referencji, przede wszystkim marki własnej Auchan, jak również produktów świeżych, lokalnych i BIO. Sklep ma ambicję obsługiwania około 1500 klientów dziennie, ekipa liczy 25 pracowników.