Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Blue_city_retail_journal

Centrum Handlowe Blue City zdobyło nagrodę CEE Retail Awards

Blue City zwyciężyło w 12. edycji konkursu EuropaProperty CEE Retail Awards 2020 w kategorii „Refurbishment Project”, a jego szef Yoram Reshef, został uhonorowany tytułem Dyrektora Roku Centrum Handlowego.

Nagrody EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards należą do najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości handlowych na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. O ich przyznaniu decyduje międzynarodowe jury, które ocenia dokonania firm, ich  innowacyjność, wkład w rozwój rynku nieruchomości handlowych oraz sukces komercyjny wprowadzonych innowacji.

Jest mi niezmiernie miło odebrać nagrodę, którą przyznało nam tak znakomite środowisko eksperckie. Blue City było pionierem przemian centrów handlowych w Polsce. W odpowiedzi na zmieniające się realia rynkowe, wymagania i potrzeby klientów postanowiliśmy ponieść wielomilionowe nakłady inwestycyjne, aby dostosować centrum do nowych wyzwań. Dziś wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji. Obecnie Blue City jest najbardziej różnorodnym i najciekawszym centrum handlowym w mieście, dzięki czemu liczba naszych klientów wciąż rośnie. Dziękuję najemcom za zaufanie jakim nas obdarzyli, kiedy ogłosiliśmy projekt zmian, za ich wsparcie, cierpliwość  oraz za to, że są z nami  – powiedział Yoram Reshef, wiceprezes zarządu, którego w uznaniu za swoją pracę jury uhonorowało tytułem Dyrektora Roku Centrum Handlowego.

nagrody_Blue_City_retail_journal

Spektakularna metamorfoza

Na przełomie 2018 i 2019 roku Blue City przeszło spektakularną metamorfozę. Przebudowano około 22 tysiące metrów kwadratowych powierzchni centrum, koncentrując na najwyższych trzech poziomach ofertę rozrywkową i gastronomiczną. Wprowadzono nowych najemców spoza branży modowej – unikatowy na skalę światową koncept IKEA, nowoczesne kino Helios, jedyny w Polsce park rozrywkowo – sportowy TEPfactor, największy w Polsce klub fitness FIT/One i nowe restauracje. Powiększono i uatrakcyjniono salę zabaw dla dzieci Inca Play.

Yoram Reshef jest związany z polskim rynkiem nieruchomości od 1998 roku i od wielu  lat uznaje się go za jednego z najwybitniejszych w naszym kraju specjalistów w dziedzinie rozwoju centrów handlowych. Od 16 lat zarządza Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Odpowiadał również za budowę i zarządzanie Galerią Mokotów. Yoram Reshef był wielokrotnie nagradzany jako najlepszy  w Polsce manager w dziedzinie centrów handlowych.

O Centrum Handlowym Blue City:

Blue City to unikalne w skali kraju centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, nowoczesne kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.