Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
magnolia_park_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe_2

W Magnolia Park otwarto sklep Carrefour w małym formacie

Od 6 maja w centrum handlowym Magnolia Park można robić zakupy w sklepie Carrefour. Popularny market przejął tymczasowo powierzchnię na parterze.

Carrefour w Magnolia Park to sklep o powierzchni 300 mkw. w formacie tzw. pop-up store. W asortymencie sklepu jest około 3500 produktów. Wśród nich artykuły spożywcze, warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mrożonki, napoje, a także produkty drogeryjne. Nie brakuje również asortymentu z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. produktów bio, bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków i light. W sklepie honorowana jest Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, a klienci korzystać mogą również z aplikacji Mój Carrefour. Sklep jest czynny w standardowych godzinach funkcjonowania centrum, czyli od 9.00 do 21.00.

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i potrzeby klientów, dlatego cieszymy się, że do czasu otwarcia hipermarketu Carrefour w pełnym formacie, możemy zrobić zakupy już teraz. Przypominam, że dbamy w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników centrum i stosujemy się do wytycznych rządowych w trakcie epidemii mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Carrefour to bardzo popularna i doceniana marka w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania naszych klientów  dodaje.

Uruchomiony dziś sklep Carrefour jest tymczasowy i będzie działał do czasu otwarcia w Magnolia Park hipermarketu tej marki w formacie premium.

Termin otwarcia Carrefour w najnowszym formacie jest planowany na koniec roku. Czeka nas bardzo dużo pracy, ale będziemy robić wszystko co możliwe, aby stało się to jak najszybciej – mówi Joanna Sawośko-Duda.

Dodaje, że klienci Magnolia Park o wszystkich szczegółach dotyczących zmian w centrum będą informowani na bieżąco.

Od 4 maja w Magnolia Park dozwolony jest handel w części sklepów do tej pory wyłączonych z funkcjonowania. To oznacza, że zakupy ponownie można robić m.in. w sklepach odzieżowych, obuwniczych, z elektroniką, ze sprzętem sportowym czy z kosmetykami. Stoiska handlowe i usługowe mogą działać z zastrzeżeniem przestrzegania dodatkowych ograniczeń. Aktualne informacje dotyczące otwarcia konkretnych sklepów znajdują się na stronie internetowej Magnolia Park.