Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
auchan_gliwice_retail_journal

Auchan rozszerza usługi e-commerce

Klienci Auchan mogą skomponować swój własny zestaw zakupów i odebrać go następnego dnia w wybranym hipermarkecie sieci. Wśród asortymentu znajdują się zróżnicowane artykuły spożywcze: nabiał, jaja, pieczywo, sery wędliny, ryby, produkty garmażeryjne, słodycze, przekąski, napoje, produkty drogeryjne, zdrowa żywność oraz artykuły dla zwierząt. Łącznie, w ramach usługi „Skomponuj swój zestaw”, dostępnych jest 330 produktów z oferty Auchan.

W odpowiedzi na nowe trendy żywieniowe, a także z myślą o klientach na diecie wegańskiej lub z nietolerancją pokarmową, w ramach kategorii zdrowa żywność Auchan oferuje również produkty bio, wegańskie, wegetariańskie oraz żywności bezglutenową i bez laktozy.

Auchan aktywnie działa na rzecz bezpiecznych i szybkich zakupów – zarówno offline, jak i online. W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy nowe usługi i partnerstwa oraz rozwinęliśmy ofertę zakupów przez Internet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy nie chcą lub nie mogą wyjść z domu  mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki/Klienta/Data/Digital w Auchan Retail Polska. Podjęte działania, uwzględniające sprzedaż wielokanałową, są zgodne ze strategicznymi założeniami i kierunkami rozwoju sieci Auchan. Są również wyrazem wsparcia klientów w dobie epidemii koronawirusa.

Aby skorzystać z usługi, należy wybrać produkty z określonych kategorii lub dokonać rezerwacji wybranego zestawu (lub zestawów) na stronie https://www.auchan.pl/pl/dla-klienta/rezerwacje i uregulować płatność bezgotówkowo. Zakupy można odebrać następnego dnia roboczego między 9:00 a 20:00 ze specjalnie oznaczonego punktu odbioru (parkingu lub galerii sklepu). Klienci mogą również za zestawy płacić bezgotówkowo bezpośrednio w punkcie odbioru. Dodatkowo zestawy dostępne są również na platformie Allegro, wraz z innymi produktami Auchan z kategorii „non-food”.

Zakupy zestawów Auchan mogą być również dostarczone bezpośrednio do domu klienta, dzięki współpracy z iTaxi. Obecnie iTaxi dowozi zestawy produktowe Auchan z 10 miast w Polsce: Gdańska, Gdyni, Krakowa, Lublina, Łodzi, Piaseczna, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia.