Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
EPP_Outlet Park_ALPINE_PRO_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

W Outlet Parku został otwarty salon ALPINE PRO

W należącym do EPP szczecińskim Outlet Parku został otwarty salon ALPINE PRO. Turystyczna marka zajęła lokal o powierzchni 93 mkw.

ALPINE PRO tworzy modę outdoorową, odzież narciarską i lifestyle, plecaki i akcesoria dla podróżników.

ALPINE PRO wzmacnia miks najemców Outlet Parku, jedynego centrum wyprzedażowego w regionie zachodniopomorskim, które cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem mieszkańców Szczecina i regionu. Nowy salon z szerokim wyborem produktów outdoorowych, które charakteryzują się atrakcyjną relacją ceny do jakości, przyciągnie nową grupę klientów, a dotychczasowi jeszcze chętniej wybiorą nasze centrum na swoją destynację zakupową – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Outlet Park, największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, dysponuje ponad 28 tys. mkw. powierzchni najmu. To unikatowy projekt, który jako pierwszy w Polsce łączy centrum wyprzedażowe z funkcjami typowymi dla regularnego centrum handlowego. Znajduje się tam 120 sklepów oraz punktów usługowych oraz m.in. supermarket Netto, przychodnia Dom Lekarski, klub fitness Calypso oraz 7-salowe kino sieci Helios.


EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.  EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF). Więcej informacji jest dostępnych na www.epp-poland.com.