Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
greenpoint_etc_swarze_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Greenpoint nowym najemcą w ETC Swarzędz

Greenpoint – polska marka odzieżowa dla kobiet – dołączyła do grona najemców ETC Swarzędz. Otwarcie salonu odbyło się 17 czerwca. Tego dnia na Klientów czekała specjalna promocja – rabat 30% na całą kolekcję. Sklep w ETC Swarzędz zajął powierzchnię 126 m².

Marka Greenpoint dedykuje swoje produkty kobietom ceniącym komfort i wysoką jakość. W ofercie sklepu znaleźć można kolekcje podzielone na kilka linii: biurową, codzienną oraz romantyczną.

Fakt, że marka Greenpoint dołączyła do grona najemców naszego centrum handlowego ucieszy szczególnie panie ceniące jakość i uniwersalność w modnym wydaniu. Jest to kolejny punkt, gdzie Klientki znajdą u nas odzież ponadczasową i tworzoną z myślą o komforcie  – mówi Michał Najgrodzki, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami Grupy Capital Park.

Greenpoint to marka odzieżowa z polskim kapitałem, która została stworzona w 1992 roku. Wszystkie produkty projektują kobiety, tworząc ubrania odpowiadające na realne potrzeby konsumentek.

Cieszymy się, że z oferty naszej marki będą mogły skorzystać również klientki ETC Swarzędz. Staramy się otwierać nasze salony w obiektach, które są ważnym punktem na mapie zakupowej mieszkańców. Z doświadczenia wiemy, że takie lokalizacje doskonale sprawdzają się w przypadku marki Greenpoint, a przyszli Klienci doceniają nasze wartości, takie jak: polskie pochodzenie, długoletnia tradycja, ponadczasowa kolekcja oraz komfortowe zakupy – mówi Tomasz Nowicki, Koordynator ds. Rozwoju i franczyzy w Greenpoint.

Kolekcje Greenpoint kierowane są do kobiet nowoczesnych, aktywnych zawodowo, które lubią ubrania kobiece, eleganckie i jednocześnie funkcjonalne. Od ekstrawaganckich, jednosezonowych trendów wolą bardziej uniwersalne kroje i fasony, sprawdzające się w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia: w pracy, na mieście czy podczas imprezy towarzyskiej. W ramach kolekcji poszczególne modele łatwo się ze sobą komponują i wzajemnie uzupełniają. To sprawia, że każdego dnia można z nich stworzyć nową stylizację.

Greenpoint w ETC Swarzędz zlokalizowany jest w pasażu głównym centrum handlowego pomiędzy sklepami Quiosque i salonem T-Mobile. Lokal zajął powierzchnię 126 mkw.


Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od blisko 5 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowego projektu rewitalizacyjnego – ArtN w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  m2 i wartości rynkowej 2,4 mld PLN, z czego 77% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.