Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
martes_sport_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe_1

Newbridge: Martes Sport i Pepco przedłużają umowy we Włocławku i powiększają swoje sklepy

Park handlowy Newbridge to jedna z najpopularniejszych destynacji zakupowych we Włocławku. Liczący sobie 6,2 tys. m kw. obiekt wypełnia 8 najemców. Dwóch z nich zdecydowało się właśnie na przedłużenie umów najmu na kolejne lata.

I tak w ofercie parku dalej obecna będzie sieć sklepów Pepco. Najemca zajmujący dotąd 550 m kw. zdecydował się nie tylko na przedłużenie umowy, ale i na powiększenie lokalu o dodatkowe 300 m kw. W efekcie, działać będzie teraz w sklepie o powierzchni liczącej sobie aż 850 m kw. Jest to obecnie jeden z największych salonów Pepco w Polsce.

Sklepy Pepco cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością w Polsce. Także ten ulokowany w naszym parku handlowym przyciąga, co tydzień, tysiące klientów. Cieszy nas więc, że marka dalej będzie obecna, wzbogacając tenant mix swoją ofertą. Dla nas jest to jeden z kluczowych najemców, stanowiący podstawę oferty wyposażenia wnętrz oraz ubrań dla dziecimówi Joanna Bieniek, leasing manager Newbridge Poland.

Ale nie tylko właściciel Pepco zdecydował się prolongować umowę z Newbridge. Przez kolejne lata działać będzie w parku także sklep Martes Sport. To jedyny sklep z odzieżą sportową w tym obiekcie. Marka ta, podobnie jak Pepco, zdecydowała się nie tylko na przedłużenie umowy najmu, ale także na powiększenie lokalu o dodatkowe 208 m kw.

Martes to sklep multibrandowy, w którym nasi klienci znajdują kilkanaście unikalnych na lokalnym rynku marek sportowych, w tym m.in. Hi-Tec, Nike Accessories czy Elbrus. Salon brandu należy do najchętniej odwiedzanych, przyciągając klientów z całego regionu – mówi.Jego dalsza obecność w naszej ofercie jest gwarancją tego, że wciąż będziemy jedną z chętniej wybieranych destynacji wśród mieszkańców Włocławka, którzy aktywnie uprawiają sport lub poszukują produktów tego typu – dodaje Bieniek.

Jak przekonuje przedstawicielka Newbridge, za pozytywnymi decyzjami najemców stoi dziś kilka czynników.

Marki doceniają silną lokalną pozycję naszych obiektów. Nie bez znaczenia jest także stale rosnący footfall, będący efektem przemyślanej oferty oraz bardzo dobre wyniki finansowe, które osiągają nasi najemcy – mówi.Te konkretne argumenty, przemawiające za dalszą obecnością w parku handlowym Newbridge, sprawiają, że rozmowy, które prowadzimy są bardzo owocne. Poziom zaufania najemców do nas jest dziś bardzo wysoki. Nasi partnerzy dostrzegają bowiem potencjał drzemiący w parkach handlowych i formacie convenience, jaki proponuje im Newbridge – dodaje.

Park handlowy Newbridge we Włocławku to nowoczesny obiekt handlowy, w którym klienci mogą znaleźć sklepy z segmentu m.in. elektroniki, mody i dodatków, sportu czy zdrowia i urody. Swoje sklepy oprócz Pepco i Martes Sport mają tutaj także marki Rossmann, Media Expert, KiK, Deichmann i Takko Fashion. Obiekt jest obecnie w 100% skomercjalizowany.

Źródło: Newbridge Poland/Guarana PR


Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji: newbridge.com.pl