Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
lublin_plaza_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Bezpieczne zakupy, strefa restauracyjna i fitness w Lublin Plaza

W efekcie kolejnego etapu znoszenia obostrzeń związanych z pandemią, w Lublin Plaza ponownie został otwarty klub fitness CityFit, który czynny jest 24 godziny na dobę. Na terenie klubu, jak i całej galerii obowiązują nadal wszystkie zasady higieny. Lublin Plaza przygotowała też coś specjalnego dla najmłodszych – Czystozaura, czyli bezdotykową stację do dezynfekcji rąk dla dzieci. Klienci galerii mogą bezpiecznie korzystać również ze strefy restauracyjnej, jak i odwiedzić sklepy swoich ulubionych marek, m.in. Reserved, Sinsay, Mohito, Cropp, House, TkMaxx czy CCC.

Na terenie całej galerii nadal należy zakrywać nos i usta oraz przestrzegać zasad higieny. Serwis sprzątający regularnie czyści i dezynfekuje newralgiczne miejsca. Przy wszystkich wejściach do centrum znajdują się również dozowniki do dezynfekcji rąk. Aby przestrzeganie zasad higieny wśród najmłodszych stało się przyjemnością, w centrum Lublin Plaza umieszczono przypominającą dinozaura stację z płynem dezynfekującym. Czystozaur czeka na najmłodszych klientów na parterze oraz na drugim piętrze galerii.

Lublin Plaza zapewnia nie tylko bezpieczne zakupy, ale także komfort korzystania z oferty gastronomicznej. W punktach gastronomicznych na terenie galerii zachowana jest odpowiednia odległość między stolikami, a ich powierzchnie są dezynfekowane po każdym gościu. Pracownicy oraz obsługa stosują wszelkie wytyczne zapewniające bezpieczeństwo i higienę.

Od 6 czerwca, klienci mogą ponownie korzystać z klubu fitness CityFit w Lublin Plaza. W obecnej sytuacji działa on w specjalnym reżimie sanitarnym – obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu oraz limit osób na określoną powierzchnię. Na terenie klubu przeprowadzana jest też obowiązkowa dezynfekcja urządzeń, szafek i toalet, a pomieszczenia są regularnie wietrzone. Aby wszyscy pamiętali o obowiązujących zasadach, w klubie fitness umieszczono tabliczki przypominające o dezynfekcji rąk, przyrządów do ćwiczeń oraz zachęcające do picia wody z bidonu zamiast bezpośrednio ze specjalnego źródełka z filtrowaną wodą.

Już 3 lipca swoją działalność wznowi kino Cinema City. Podobnie jak w innych zamkniętych przestrzeniach publicznych będą tam obowiązywać podstawowe zasady higieny i bezpieczeństwa takie jak zachowanie odpowiedniego dystansu oraz zasłanianie nosa i ust, a w sali kinowej będzie mogła być zajęta maksymalnie połowa miejsc.


LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

KLÉPIERRE

Grupa Klépierre, jeden z największych operatorów centrów handlowych obecnych w 16 europejskich państwach, specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych o profilu handlowym. Inwestuje i realizuje wielkopowierzchniowe projekty deweloperskie w wielu krajach Europy, zapewniając także pełen zakres usług związanych z zarządzaniem nimi. Obiekty Klépierre są tworzone zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.

W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 centrów handlowych o łącznej powierzchni handlowej (GLA) 127 800 m2. Są to: Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Rybnik Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Wszystkie obiekty posiadają certyfikat BREEAM.