Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
handel_retail_journal

RetailTec Congress oraz Forum Nowoczesnej Produkcji po raz pierwszy w świecie ONLINE

RetailTec Congress oraz Forum Nowoczesnej Produkcji odbywają się wspólnie w dniach 1-2 lipca 2020. Nowa rzeczywistość wymusiła nową formułę tych flagowych wydarzeń – po raz pierwszy spotkanie odbędzie się w świecie ONLINE. Wśród tematów lipcowego wydarzenia znajdą się treści o kluczowym obecnie znaczeniu dla perspektyw rozwoju gospodarczego, utrzymania produkcji i strategicznych branż (handel i logistyka), nowy wymiar rynku i wymiany handlowej oraz relacji polskich przedsiębiorców z zagranicą.

Misją RetailTec Congress jest wspieranie polskiego handlu w podążaniu za ciągłymi zmianami, katalizowanie jego rozwoju i pomoc w wyszukiwaniu i wprowadzaniu potrzebnych innowacji na rodzimy rynek. Forum Nowoczesnej Produkcji.IndustryTech to wydarzenie, które stwarza przestrzeń dyskusyjną w celu zwiększenia konkurencyjności gospodarki, wymiany know-how oraz popularyzację innowacyjnego podejścia do rozwoju przedsiębiorstw. 

Na program obu wydarzeń składają się rozmowy liderów branż w ramach debat, paneli eksperckich, fire-chatów, licznych use case’ów oraz dyskusje stolikowe w trakcie sesji Round Tables. Tematyka wystąpień będzie skupiała się na najbardziej aktualnych kwestiach związanych z new post-pandemic reality. Prowadzący porozmawiają z liderami branży handlowej, logistyki i produkcji o nowym ekosystemie, w jakim znaleźliśmy się w związku z epidemią, zastanowią się nad funkcjonowaniem łańcucha dostaw, jego mocnych i słabych stronach oraz jakie są nowe kierunki w produkcji i handlu 2020+. 

Zamknięcie granic państwowych postawiło wiele firm przed ogromem nowych wyzwań oraz ograniczyło ich możliwość eksportu. Zwiększenie liczby procedur bezpieczeństwa oddaliło wiele przedsiębiorstw od działań proekologicznych na rzecz działań prokonsumenckich. Redukcja kosztów znacznie zmieniła strategię personalną i modele współpracy w zakresie budowania efektywnej kadry w wielu firmach i instytucjach – te tematy zostaną poruszone podczas RetailTec Congress & Forum Nowoczesnej Produkcji.

Kongresy są realizowane w ramach działalności firmy MMC Polska, organizującej kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Więcej informacji na stronie: http://retailteccongress.pl

Portal Retail Journal jest patronem medialnym wydarzenia.