Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
stop_shop_siedlce_retail_journal

STOP SHOP Siedlce: KFC, Komfort i Cafe Qubek dopełniają listę otwartych sklepów w pełni skomercjalizowanego, nowego parku handlowego

Reprezentujące część gastronomiczną: KFC oraz Cafe Qubek, jak również Komfort – to najemcy, którzy w ostatnim czasie oficjalnie rozpoczęli swoją działalność w należącym do Immofinanz parku handlowym STOP SHOP Siedlce. Tym samym w najnowszym, otwartym projekcie „retailowym” inwestora na terenie Polski, dostępna jest oferta wszystkich 23 sklepów, których umowy najmu zostały podpisane przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. W okresie ostatnich dwóch miesięcy (maj i czerwiec) nowy obiekt na lokalnej, siedleckiej mapie handlowej odwiedziło niemal 600 tysięcy klientów.

Najemcy siedleckiego STOP SHOP-u, który funkcjonuje od 26 marca br., ze względu na COVID-19 otwierali swoje sklepy etapami – część na przełomie marca i kwietnia, największa grupa zaś w maju, w momencie „uwolnienia” handlu. Otwarcie KFC, Cafe Qubek i Komfort dopełnia listę otwarć w tej lokalizacji.

Restauracja KFC, z ofertą 24/7 i opcją „drive thru” otworzyła się na łącznej powierzchni 320 m kw. Oferujący wybór kaw, herbat oraz deserów Cafe Qubek funkcjonuje w STOP SHOP Siedlce na 140 m kw. Sklep marki Komfort zaś w STOP SHOP Siedlce zajął powierzchnię 600 m kw.

Pomimo niekorzystnych okoliczności otwarcia, nasz STOP SHOP Siedlce od samego początku notuje rekordowe w skali polskiego portfela tej marki handlowej, wyniki odwiedzalności. Obrazując wynik 600 tys. klientów w maju i czerwcu można stwierdzić, że każdy mieszkaniec Siedlec odwiedził nasz park handlowym w tym czasie niemal osiem razyskomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz. Cieszą nas otwarcia ostatnich sklepów, szczególnie że teraz klienci naszego STOP SHOP-u oprócz tradycyjnych zakupów, będą mogli u nas bezpiecznie odpocząć, czy to podczas obiadu, czy też dając skusić się na pyszną kawę lub deser dodała.

Należący do IMMOFINANZ, STOP SHOP Siedlce posiada łącznie ponad 14.000 m kw. pod wynajem. Jest to łącznie dziesiąty i zarazem największy park handlowym inwestora pod tą marką, na terenie Polski.