Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
elisabetta_franchi_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Manufaktura z kolejną marką premium

Oferta Manufaktury w Łodzi poszerzyła się o ekskluzywny butik włoskiej marki Elisabetta Franchi.

MANUeXclusive to projekt zrzeszający marki premium dostępne w Manufakturze. Najbardziej wymagający klienci, właśnie w tym łódzkim centrum mają największy wybór ekskluzywnej odzieży, dodatków i obuwia. Marki selektywne dostępne w Manufakturze są promowane na osobnych profilach w social mediach: na Instagramie (@manuexclusive_lodz) i Facebooku oraz na nośnikach multimedialnych w galerii handlowej.

Wiele marek selektywnych wybiera właśnie Manufakturę, by otworzyć tu jedyny w Łodzi i regionie firmowy butik. Do tego grona właśnie dołączyła włoska marka Elisabetta Franchi – kwintesencja włoskiego stylu i klasy. Kolejna marka premium to też odpowiedź na potrzeby klientek, które szukają produktów najwyższej jakości właśnie w Manufakturze.

Manufaktura niezmiennie cieszy się opinią najbardziej prestiżowego adresu w Łodzi, potwierdzają to kolejne umowy najmu podpisywane z czołowymi, światowymi markamitłumaczy Anna Łajszczak-Kucharska Tenants Relationship Manager Manufaktury. – Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, że mimo niełatwych okoliczności, związanych z pandemią, rozwijamy ofertę o marki premium.

Projekty Elisabetty Franchi dedykowane są kobietom ceniącym w modzie oryginalność będącą kombinacją szyku i zmysłowości. Kolekcje zaskakują umiejętnym połączeniem odwagi i dobrego stylu. Odzwierciedlają charakter samej Elisabetty Franchi, która jest pewną siebie, prowokującą i przyciągająca spojrzenia kreatorką mody. Wyselekcjonowana oferta butiku w Manufakturze obejmuje odzież – od spodni, przez bluzki, t-shirty, po zmysłowe sukienki koktajlowe, a także akcesoria: buty, torebki i biżuterię.

Obecnie marka posiada ponad 80 salonów na świecie, m.in. we Francji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Polsce. Od teraz także w Manufakturze w Łodzi – jest to czwarty sklep w Polsce. Butik ma powierzchnię 85,78 mkw. i znajduje się na parterze galerii handlowej.


O Manufakturze:

Właściciel – właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Zarządca – APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.