Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Zielona_Góra_Kaufland_retail_journal

Kaufland otwiera drugi market w Zielonej Górze. Na klientów czekają liczne atrakcje

Czwartek 25 lutego to dzień otwarcia nowego marketu Kaufland przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Jest to druga inwestycja zrealizowana w tym mieście, a także 226. obiekt sieci w Polsce. Na klientów czeka wiele atrakcji, a także wyjątkowa oferta obowiązująca w obu lokalizacjach.

W obiekcie przy ul. Energetyków w Zielonej Górze wprowadzono wiele rozwiązań, których celem było zagwarantowanie klientom bezpiecznych i wygodnych zakupów. W nowym markecie Kaufland pojawiły się między innymi kasy samoobsługowe, nowoczesne terminale oraz ekrany informacyjne, a także szafki depozytowe. Na terenie sklepu zainstalowano również butelkomat, w którym klienci mogą zwrócić kaucjonowane butelki, otrzymując w zamian bon na zakupy w sklepie. Na parkingu znajdują się specjalne miejsca przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Klienci sklepu mogą liczyć na duży wybór produktów – asortyment obejmuje ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych.

Specjalna oferta

Specjalna oferta promocyjna dla klientów będzie obowiązywać w obu lokalizacjach Kaufland w Zielonej Górze. Przeceny artykułów spożywczych sięgną nawet 60%. Sieć obniży między innymi ceny bananów, mleka, schabu wieprzowego czy też kiełbasy śląskiej. Natomiast w nowym markecie przy ul. Energetyków klienci będą mogli kupić chrupiącego kurczaka prosto z grilla w promocyjnej cenie obniżonej o 33%.

Dodatkowe oszczędności

Niespodzianki nie ominą również uczestników programu lojalnościowego PAYBACK. Sieć zachęca do tego, aby zarejestrować kartę w jednym ze sklepów w Zielonej Górze. Robiąc z nią zakupy za minimum 100 zł w okresie od 25 lutego do 3 marca, na konto klienta automatycznie trafi dodatkowe 1000 punktów PAYBACK o wartości 10 zł. Z zarejestrowaną kartą PAYBACK zielonogórzanie mogą również oszczędzać podczas tankowania. Okazując ją w dniach od 25.02 do 17.03 podczas zakupów w sklepie przy ul. Energetyków lub przy ul. Lwowskiej, klienci otrzymają w zamian przy kasie kupon upoważniający do rabatu w wysokości 10 gr/l na stacjach BP.


O Kaufland

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 226 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.