Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA

W Blue City odbędzie się Kiermasz Wielkanocny

Wędliny, ryby, sery, słodycze, ozdoby świąteczne i wiele innych produktów będzie można kupić od 27 marca do 2 kwietnia podczas Kiermaszu Wielkanocnego w Blue City.

Na straganach ustawionych w Blue City będzie można kupić wędzone ryby, jaja, pasztety, wędliny, sery, pieczywo, wielkanocne ciasta i wiele innych produktów. Nie zabraknie też stoisk z miodem z Bieszczad, Podlasia i Małopolski. Podczas targu będzie można również kupić produkty kuchni międzynarodowej. 

Poszukujący dekoracji świątecznych na kiermaszu znajdą palmy wielkanocne, pisanki, baranki i kurczaki.

Świąteczne kiermasze regionalnej żywności w Blue City od lat cieszą się stałą renomą wśród mieszkańców Warszawy. Dlatego chcemy, aby mimo trudnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nasi klienci mogli w święta smakować najwyższej jakości produktów. Dołożymy wszelkich starań, aby odwiedzający czuli się komfortowo i bezpiecznie. W Blue City stosujmy się do obostrzeń oraz zachowujmy odpowiednie środki bezpieczeństwa w postaci: dezynfekcji – dystansu – maseczki zapewnia Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.