Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

“Każda nowa firma, która dołącza do naszego stowarzyszenia wzmacnia głos PRCH, jako przedstawiciela branży” – mówi Krzysztof Poznański o pozyskaniu przez PRCH kolejnych członków

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest największym w Polsce stowarzyszeniem not-for-profit działającym na rzecz sektora centrów handlowych. Do ponad dwustu firm zrzeszonych w stowarzyszeniu dołączyły właśnie kolejne podmioty, które będą wspierać PRCH w prowadzonych inicjatywach. Nowi członkowie Rady to kancelaria prawna Salenter, agencja marketingowa Emblemat.com, firma Klüh oferującą obsługę utrzymania czystości oraz dostawca ekologicznych rozwiązań sanitarnych – EcoUse.

Polska Rada Centrów Handlowych reprezentuje interesy branży centrów handlowych i występuje jako strona w dialogu z administracją państwową. Eksperci stowarzyszenia przygotowują do dyspozycji członków raporty i analizy, monitorują i komentują najważniejsze procesy zachodzące w branży. Stowarzyszenie pełni także rolę doradczą, promuje dobre praktyki i wspiera rozwój firm członkowskich.

Każda nowa firma, która dołącza do naszego stowarzyszenia wzmacnia głos PRCH, jako przedstawiciela branży. Im liczniejszą grupę stanowimy, tym większy jest przepływ wiedzy wewnątrz naszego stowarzyszenia, dlatego też cieszymy się, że nowe firmy dołączają do naszego gronamówi Krzysztof Poznański, dyrektor zarządzający PRCH. 

Do grona członków PRCH dołączyła  Agencja Marketingowa Emblemat.com, która od lat świadczy usługi na rzecz centrów handlowych. Przewodnią zasadą  firmy jest hasło 3K: kompleksowość, kreacja i komunikacja. Emblemat.com jest agencją 360 o zasięgu ogólnopolskim, która specjalizuje się w prowadzeniu mediów społecznościowych marek, działań brandingowych, kampanii digital i outdoor. Agencja ma także doświadczenie w organizacji różnego rodzaju eventów i bogate portfolio akcji przeprowadzonych dla branży centrów handlowych.

Do grona PRCH dołączyła także firma Klüh Facility Services, która jest częścią międzynarodowej Grupy Przedsiębiorstw Klüh. Spółka działa w Polsce od 20 lat i oferuje m.in. kompleksową obsługę utrzymania czystości i terenów zewnętrznych dla galerii handlowych.

Nowym członkiem PRCH jest także Salenter Kancelaria Radców Prawnych Adamowicz Wróbel i Partnerzy Spółka Partnerska. Kancelaria od lat specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku nieruchomości komercyjnych.

Wśród nowych członków Rady znalazła się również firma EcoUse oferującą ekologiczne rozwiązania sanitarne, które pomagają w redukcji kosztów eksploatacji wody i energii. EcoUse wykorzystuje potencjał BIO i NANO technologii, aby zapewnić najwyższe standardy higieny, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Spółka specjalizuje się w technologii oszczędzania wody za pomocą systemu pisuarów bezwodnych, higienicznego mycia i suszenia rąk, technologii NANO dezynfekcji powierzchni i powietrza. Rozwiązania EcoUse dedykowane są dla budynków użyteczności publicznej, m.in. takich jak galerie handlowe.


O Polskiej Radzie Centrów Handlowych

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 200 firm działających w branży miejsc handlu i usług. To wiodąca organizacja pozarządowa, działająca na rzecz rozwoju branży, wspierająca i reprezentująca członków w środowisku biznesowym, politycznym i społecznym w celu tworzenia nowoczesnych miejsc handlu, usług, kultury i unikatowych doświadczeń konsumenckich.