Spar otworzył trzy kolejne supermarkety

Kolejne trzy supermarkety działają pod marką Spar – Eurospar we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 51/57 i Eurospar w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 31 powstały w wyniku rebrandingu sklepów Piotr i Paweł. Każdy z nich ma około 1200 mkw. sali sprzedaży. SPAR w Przysiekach to nowy sklep w sieci, prowadzony przez niezależnego partnera detalicznego i mający 281 mkw. sali sprzedaży. Wszystkie placówki oferują szeroki wybór produktów świeżych, wysokiej jakości warzyw i owoców oraz markę własną.

Kończymy rebranding sklepów Piotr i Paweł oraz dołączamy nowe placówki do sieci Spar. Zakładamy stabilną ekspansję na polskim rynku. Nasze przewagi konkurencyjne to dogodne lokalizacje blisko klientów i bardzo atrakcyjna oferta produktowa w dobrych cenach. Taką strategię mamy na każdym rynku, na którym działamy i mogę zapewnić, że to najlepsza droga do długoterminowego budowania wiarygodności marki. Jestem osobiście zaangażowany w tworzenie standardów naszej sieci i wiem, jak bardzo cenią to nasi partnerzy detaliczni – wyjaśnia Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.


O Grupie Spar

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Exit mobile version