Jysk otwiera nowy sklep i pomaga dzieciom

Materiały prasowe

Pod koniec sierpnia Jysk przekroczył liczbę 250 sklepów w Polsce. Uroczyste otwarcie nowego sklepu miało miejsce w Białymstoku, gdzie poza świętowaniem, sieć wsparła produktowo lokalną placówkę opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci.

Gościem honorowym podczas spotkania z podopiecznymi placówki był Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce, który wraz z Piotrem Padalakiem, Dyrektorem Generalnym Jysk Polska przekazał produkty, a także wziął udział w prezentacji nowego miejsca zamieszkania dzieci.

Jysk o wsparciu placówek opiekuńczych

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Jedynka” to jedna z siedmiu placówek, działających w strukturach Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, prowadzonych przez miasto Białystok. Podopieczni „Jedynki” przeprowadzają się właśnie do zrewitalizowanej kamienicy, w której została urządzona przestrzeń dla wychowanków. W nowym miejscu zamieszka 14 dzieci.

Przedstawiciele Jysk podkreślają, że sieć angażuje się lokalnie w zakresie przekazywania niezbędnych produktów do placówek medycznych, czy ośrodków opiekuńczych. Wspieranie takich miejsc – jak wynika z komunikatu – wpisuje się w ideę wzmacniania lokalnych społeczności i podnoszenia komfortu życia najbardziej potrzebującym.

oprac. Radosław Święcki

Exit mobile version