Tydzień kuchni włoskiej w Netto

Wszystkie produkty z oferty tygodnia włoskiego Netto dostępne są w promocyjnych cenach

Polacy kochają włoską kuchnię. W tym tygodniu w sklepach Netto znajdą wszystko, czego trzeba, by w ich domach zagościły smaki z Półwyspu Apenińskiego. W promocyjnych cenach. 

Słyszysz: kuchnia włoska? Myślisz: makarony. Odwiedzający Netto mają do wyboru nie tylko klasyczne makarony, ale także m.in. kluseczki gnocchi, tagliatelle czy makaron na lasagne. Nie zabraknie także dań gotowych z makaronu, w tym dań wegańskich Food House, m.in. spaghetti z sosem bolońskim i penne z pesto, gotowego spaghetti Papa Luigi i lasagne bolognese.

Pomidory i pizza

Kuchnia włoska nie istniałaby bez pomidorów. W najnowszej ofercie Netto warzywa te występują pod różnymi postaciami, m.in. passaty, sosu Barilla czy pomidorów w puszce. Przydadzą się one do przyrządzenia domowej pizzy, do której niezbędny będzie także odpowiedni spód 33 Fine Foods. Jego dodatkową zaletą jest możliwość przyrządzenia tego popularnego dania na patelni. Dla osób dysponujących mniejszą ilością czasu Netto przygotowało także gotowe pizze Perfetto.

Więcej: Winoteka Netto zwycięża w konkursie Art of Packaging

Kolejnymi specjałami, z których słyną Włochy, są sery i wędliny. Nie zabrakło ich więc w ofercie Netto. Są to m.in. tradycyjne salami Galbanetto, duet mozzarella i prosciutto, sery pecorino, mascarpone, mozzarella i gorgonzola.

Dodatki, przekąski, kawy

A co na deser lub przekąskę? W sklepach Netto znaleźć można m.in. pesto, nadziewane papryczki i wodę San Pellegrino. Z kolei na miłośników kawy czeka bogaty wybór kaw ziarnistych i mielonych, m.in. Pellini, Illy, Segafredo. Wszystkie produkty z oferty tygodnia włoskiego Netto dostępne są w promocyjnych cenach.

Exit mobile version