Marka YES i Designer Outlet Sosnowiec powiedziały sobie TAK

Centrum handlowe poszerza swoją ofertę biżuteryjną

YES otworzył swój salon w Designer Outlet Warszawa

Kolejny najemca otworzył swój salon w Designer Outlet Sosnowiec – ofertę centrum poszerzyła ceniona polska marka biżuteryjna YES.

Nowo otwarty salon zajął lokal o powierzchni ponad 90 mkw. Kupujący znajdą w niej pełną ofertę marki
w atrakcyjnych outletowych cenach.

Biżuteria jest lubianą i poszukiwaną przez naszych klientów grupą asortymentu. Dlatego bardzo nas cieszy fakt, że do grona marek biżuteryjnych dołączyła marka YES. Pozwala to na poszerzenie oferty Designer Outlet Sosnowiec w tym segmencie – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.

YES w Designer Outlet Sosnowiec jest kolejnym sklepem biżuteryjnym w galerii

Salon YES jest kolejnym sklepem jubilerskim w centrum obok Apart, W.Kruk oraz Zirkon.

Przeczytaj także: „Putin idi na ch…” – marka YES stworzyła nową biżuterię

YES działa na rynku od 40 lat

Ta znana i lubiana marka jest obecna na polskim rynku od ponad czterdziestu lat i ma rzeszę lojalnych klientów. Jako firma tworzona właściwie przez kobiety, od samego początku swoją ofertę i ideologię siły i jedności kieruje właśnie do kobiet. Wspiera je i inspiruje. Powstała w Polsce jako firma rodzinna. Dziś ma ponad 160 salonów.

W ofercie YES znajdują się kolekcje złote i srebrne, diamenty i brylanty, perły i inne kamienie szlachetne. Flagowym produktem są solitery, czyli pierścionki zaręczynowe z opatentowanym diamentem idealnym (specjalny szlif posiadający 82 facety).

Oprac. su
Exit mobile version