Napollo nie zwalnia tempa – kolejny N-Park we Wrocławiu

Karwinska _n_park_retail_journal

Karwinska _n_park_retail_journal

Znana od wielu lat na rynku deweloperskim firma Napollo po raz kolejny upodobała sobie Wrocław – czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. To właśnie tu, na zbiegu ulic Opolskiej i Krakowskiej, przy ulicy Karwińskiej, powstanie następny park handlowo-usługowy typu convenience – N-Park.

To miejsce również jest nieprzypadkowe na mapie malowniczej, przedsiębiorczej i niezwykle dynamicznie rozwijającej się stolicy Dolnego Śląska. Trzy wielkie osiedla: Księże Wielkie i Małe, Brochów i Tarnogaj zamieszkuje 23 000 potencjalnych klientów. Południowo-wschodnia część miasta charakteryzuje się znaczącym wzrostem ludności, w ciągu 3 lat planowane jest zwiększenie liczby mieszkańców w strefie oddziaływania obiektu o prawie 20%.

Drugim atutem tego miejsca jest droga krajowa 94 w kierunku Oławy i Opola, która przebiega tuż przy nowej inwestycji. A i dojazd do centrum jest doskonały. Vis-à-vis N-Parku znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe aż z 7 liniami podkreśla Dorota Beltrani – Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji w Grupie Napollo.

Nowy obiekt o powierzchni ponad 5000 GLA pomieści w sobie takie sklepy jak m.in.: market spożywczy Aldi, market elektroniczny RTV Euro AGD. Przewidziano także drogerię dużej międzynarodowej sieci, sklep zoologiczny, a także punkty usługowe. W tym niezwykle nowoczesnym i atrakcyjnym handlowo miejscu znajdzie się również kilka przestrzeni usługowych i gastronomicznych, w tym piekarnia i cukiernia Nugat. Trwają poszukiwania najemców z branży fitness/beauty i opieki zdrowotnej.

Inwestor, mając na uwadze komfort i wygodę klientów, postawił na połączenie parkingu naziemnego (na około 150 samochodów) z kompleksem handlowo-usługowym. Tuż obok stanie także stacja paliw.

Nowy N-Park dzieli zaledwie 4 kilometry od Dworca Głównego. Ponadto nie bez znaczenia jest usytuowany przy inwestycji Park&Ride – miejsce przesiadkowe do komunikacji miejskiej. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na drugą połowę roku 2022.


O Napollo

Napollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego i Piotra Korka, ekspertów w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i zagranicą. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat jako wyjątkowej klasy specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok.  15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. W tej chwili budowany jest N-Park w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku, a w Poznaniu przy ul. Promienistej trwa modernizacja i rekomercjalizacja pasażu z Eurospar, Rossmann i Pepco. Już niedługo ruszy także budowa N-Parku w przywrocławskich Łanach. Napollo jest też właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych.

Exit mobile version