Mallson: W Ustroniu powstanie największy park handlowy

Jak podaje w komunikacie prasowym wysłanym do Retail Journal firma Mallson, rozpoczęły się przygotowania do realizacji w Ustroniu największego w regionie Parku Handlowego.

Obiekt zlokalizowany przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście – drogi krajowej DK 941 (ponad 22 tys. samochodów /dobę), biegnącej z Katowic do Wisły oraz ul. Cieszyńskiej – prowadzącej do Cieszyna i centrum Ustronia będzie największym parkiem handlowym w regionie. Przy tym samym skrzyżowaniu funkcjonuje już market Tesco (zmieniany na Netto), stacja paliw Orlen oraz w sąsiedztwie powstaje restauracja drive-thru znanej sieci fast-food.

W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 10.000 mkw. GLA znajdzie się kilkanaście sklepów, w tym operator spożywczy oraz sklepy najlepszych sieciowych i lokalnych marek. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych najemców, a wejście do obiektu potwierdziły znane sieci handlowe. Na chwilę obecną ponad 90% powierzchni najmu została już zarezerwowana. Dla klientów dostępny będzie bezpłatny parking dla 200 samochodów.

Jak zapowiada firma Mallson doskonała lokalizacja oraz kompleksowa oferta handlowo-usługowa mają sprawić, że obiekt stanie się dla mieszkańców największym parkiem zakupowym w regionie.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełom 2022/2023r.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.


O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Exit mobile version