Zrównoważona moda dla dzieci w Parku Handlowym Zakopianka

Należący do EPP Park Handlowy Zakopianka powiększył swoją ofertę mody dla dzieci – w obiekcie otwarty właśnie został salon firmy Okaïdi. Rozpoznawalna, stawiająca na wysoką jakość ubrań marka, słynie z ponadczasowości i francuskiej elegancji.

Misją marki Okaïdi jest edukacja dzieci w zakresie ochrony środowiska naturalnego i proaktywne działania ekologiczne. W procesie produkcji ubranek dziecięcych, jak podkreślają przedstawiciele marki Okaïdi, firma wybiera materiały w sposób odpowiedzialny, m.in. stosując bawełnę organiczną, korzystając z recyklingu plastikowych butelek jako surowca do wypełnienia kurtek lub z najnowszych technologii, które ograniczają zanieczyszczenia. Marka promuje również drugie życie ubrań, umożliwiając przekazywanie darowizn lub przetwarzając zużytą odzież, by nadać jej nowe przeznaczenie.

Moda dla dzieci to ważny segment rynku odzieżowego z perspektywą dynamicznego rozwoju w najbliższym czasie i – dzięki starannemu doborowi najemców – ma to odzwierciedlenie w ofercie naszego centrum handlowego. Rodzice kierują się indywidualnymi kryteriami kupując ubranka dla swoich pociech, dlatego ważne by zapewnić im jak największy wybór. Okaïdi to druga butikowa francuska marka w ofercie Zakopianki. Ta znana ze zrównoważonego podejścia do mody firma, ceniona przez rodziców na całym świecie, przyciągnie krakowskich klientów Zakopianki kierujących się podobnymi wartościamimówi Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Park Handlowy Zakopianka to jeden z największych obiektów usługowo-handlowych w Małopolsce. Obiekt wyróżnia korzystne położenie przy jednej z głównych dróg krajowych oraz obwodnicy Krakowa. Na park handlowy składa się główny budynek galerii handlowej, kino Cinema City, zrewitalizowany historyczny budynek z początku XX wieku oraz sklepy wielkopowierzchniowe, jak Decathlon, Castorama i Carrefour. Łącznie w kompleksie znajduje się 86 sklepów popularnych marek na 26 188 mkw. powierzchni najmu oraz 2200 miejsc parkingowych.

Exit mobile version