Europa Centralna poszerza swoją ofertę handlowo-usługową

Do grona najemców Centrum Handlowego Europa Centralna dołączyło właśnie Studio Mebli Kuchennych oraz Auto Klimatyzacja. Nowe otwarcia to kolejny etap strategii rozwoju centrum w kierunku stworzenia szerokiej oferty zaspokajającej zmieniające się oczekiwania klientów.

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, wraz z przygotowaniem projektu na życzenie klienta i bezpłatnymi konsultacjami z architektem. Taka komplementarna oferta wpisuje się w obowiązujące dziś konsumenckie trendy. W Studiu Mebli Kuchennych w Europie Centralnej można na miejscu zobaczyć przykładowe stolarskie realizacje. Przedstawiciele sklepu dokonują również pomiarów w domu klienta, pomagają wybrać odpowiedni materiał, przygotowują realizacje szyte na miarę, dopasowane do każdego wnętrza i designu, a na koniec wykonują montaż mebli.

Nowy sklep dołączył do grona najemców Europy Centralnej tworzących jedną z najatrakcyjniejszych w regionie ofert w zakresie wyposażenia oraz wystroju wnętrz. Klienci mają w centrum do dyspozycji zarówno wielkopowierzchniowe koncepty, jak Jula, Castorama, Jysk oraz Komfort, a także wiele sklepów znanych marek, np. Action, Bel-Pol, Meble Dobrodzień i Kalwaria, Pepco czy Tescoma. W Europie Centralnej funkcjonuje także Punkt Odbioru Zamówień IKEA.

Systematycznie pracujemy nad przygotowaniem oferty dostosowanej do zmieniających się oczekiwań naszych klientów oraz ich preferencji zakupowych, stąd wielu naszych najemców prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarnie, jak i w systemie click & collect, który pozwala szybko i komfortowo odebrać w sklepie wcześniej zamówiony towar mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Europa Centralna stawia także na organizację dodatkowych usług dla klientów, z których mogą oni korzystać w czasie robienia zakupów. W centrum działa już punkt oferujący podstawowy serwis klimatyzacji samochodowej. Można w nim sprawdzić szczelność instalacji, usunąć z niej zanieczyszczenia i wilgoć, a także skorzystać z usługi dezynfekcji wnętrza pojazdu.

W tym roku Europa Centralna zorganizowała także największą w swojej historii, letnią strefę z rekordową liczbą atrakcji. Do 19 września do dyspozycji odwiedzających jest ogromna, piaszczysta plaża oraz przestrzeń z ofertą gastronomiczną. Dodatkowo w każdy weekend odbywają się inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.    

Exit mobile version