Marka Rituals Cosmetics w Polsce – kolejne otwarcia

18 sierpnia Rituals Cosmetics otworzy swój drugi sklep w Polsce. Będzie się on mieścił w warszawskiej Sadybie Best Mall. Na pierwszych 50 klientów czekają niespodzianki.

18 sierpnia, czyli już w przyszłą środę Rituals Cosmetics otworzy swój drugi sklep w Polsce. Będzie się on mieścił w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. Pierwszy sklep tej marki otwarto na początku sierpnia w Westfield Arkadia w Warszawie.

Na pierwszych 50 klientów nowego sklepu Rituals Cosmetics czekają zestawy upominkowe. By je otrzymać, należy dokonać dowolnego zakupu w sklepie.

Tymczasem już we wrześniu planowane jest otwarcie kolejnych sklepów. Będą się one mieścić w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (otwarcie nastąpi 1 września) a także w gdyńskiej Rivierze (otwarcie zaplanowano na 22 września).

Marka powstała w 2000 roku w Holandii. Obecnie posiada 800 sklepów flagowych, ponad 2700  sklepów typu shop-in-shop i pięć miejskich centrów SPA dostępnych w 33 krajach. Rituals Cosmetics rozszerzyły swoją ofertę, pojawiając się w liniach lotniczych, wycieczkowcach, promach, jak również w hotelach. Marka coraz częściej swoje produkty wprowadza również w strefy duty-free, które można zakupić w sklepach na ponad 140 luksusowych wycieczkowcach, siedmiu. różnych liniach lotniczych i kilku kluczowych lotniskach na świecie.

Exit mobile version