Marka Puma dostępna w Gemini Park Tarnów

W Gemini Park Tarnów otwarto pierwszy w tym mieście salon marki Puma. Nowości w centrum handlowym w najbliższym czasie ma być więcej.

W Gemini Park Tarnów otwarto pierwszy w tym mieście salon marki Puma, jednego z najbardziej znanych brandów sportowych.

Salon ma niemal 100 mkw., a w jego ofercie dostępne jest obuwie, jak też odzież sportowa i akcesoria dla kobiet i mężczyzn.

Gemini Park Tarnów podkreśla w komunikacie, że salon marki Puma to już 9 sklep z tego typu ofertą w galerii. Dostępne są już salony marek New Balance, 4F i4F Junior. Działają tam także trzy multibrandowe sklepy sportowe i streetwearowe – Martes Sport, 50Style i Sizeer.

Nowe otwarcie umacnia nasz sportowy i modowy tenant-mix. Tworzy także nową, ciekawą destynację zakupową, która jest atrakcyjna zarówno dla osób na co dzień uprawiających różne sporty, jak również dla tych, którzy po prostu cenią sobie modowy luz – mówi cytowana w komunikacie Joanna Zemczak, senior leasing manager w Gemini Holding.Już samo otwarcie i zainteresowanie, jakim cieszył się sklep w pierwszych dniach, pokazały, że PUMA była jedną z najbardziej pożądanych marek przez klientów w regionie. Ten fakt sprawia, że brand może liczyć na bardzo udany debiut na lokalnym, bardzo chłonnym i spragnionym nowości, rynku – dodaje.

Rozwijając naszą ofertę, staramy się sięgać po marki, które nie tylko są doskonale rozpoznawalne przez naszych klientów, ale które wpisują się we współczesny lifestyle – mówi z kolei Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.Puma to brand, który nie tylko mocno związany jest ze sportem, lider w tym segmencie. To również marka, która daleko wykracza poza te skojarzenia, stając się częścią chociażby mody ulicznej. Co ważne, brand w swoim rozwoju nie boi się wyzwań, łącząc siły m.in. ze znanymi sportowcami, projektantami mody czy influencerami, co owocuje unikalnymi kolekcjami. Teraz także dostępnymi dla klientów Gemini Park – dodaje.

Duże nadzieje w związku z otwarciem mają także przedstawiciele Pumy.  

Launch sklepu Puma w Gemini Park Tarnów to jeden z elementów naszego planu umacniania marki na polskim rynku. Wybór tego centrum handlowego nie był przypadkowy. Zadecydowała jego popularność w samym mieście, jak i regionie, a dodatkowo duży potencjał rynku, na którym działa obiekt – mówi Hubert Chojnacki, Area Retail Manager w Puma.Nowy sklep stworzony w partnerstwie z firmą Best Shoes powstał według naszych najnowszych standardów. Jestem przekonany, że niezwykle atrakcyjna i szeroka oferta, świetny produkt, a także doskonały serwis sprzedażowy w najnowszej odsłonie wizualnej marki, szybko spotkają się z ciepłym przyjęciem klientów – dodaje.

Jak podkreślono w komunikacie, nowa marka wchodzi do Gemini Park Tarnów mimo faktu, że obiekt jest już w 100 proc. skomercjalizowany.

Nieustannie szukamy rozwiązań, aby nasza oferta była jeszcze atrakcyjniejsza na regionalnym rynku. Dzięki rekomercjalizacji, a także planowanej przebudowie, będziemy mieć na to szansę. PUMA to dopiero pierwsze otwarcie z całej serii, które przed nami. Kolejne umowy są już podpisane lub właśnie finalizowanezapowiada Zbigniew Nowak.


O Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 43 tys. mkw. znajduje się 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane  krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A,Calzedonia, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Puma, 4F, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Media Markt, a także TESCO. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana.

Exit mobile version