Galeria Północna przygotowała specjalną ofertę dla rodzin

Materiały prasowe

W planie jest szereg aktywności dla rodzin z dziećmi. W tym miesiącu w galerii odbędzie się wystawa figur stalowych, piknik z atrakcjami oraz targi zajęć dodatkowych.

Białołęka jest dziś jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Na jej obszarze nieustannie planowane są nowe tereny rekreacyjne i kulturalne, obiekty użyteczności publicznej,  a przede wszystkim inwestycje deweloperskie, których zielona infrastruktura oraz spokojny rytm życia od lat przyciągają młode małżeństwa czy rodziny z dziećmi. Z myślą o nich Galeria Północna stara się zapewnić mieszkańcom niepowtarzalne atrakcje i wydarzenia.

Wystawa, ścianka wspinaczkowa i miasteczko rowerowe

W tym miesiącu wybór atrakcji w Galerii Północnej będzie szczególnie duży. Z okazji zakończenia wakacji, Północna zaplanowała obszerny program aktywności rozrywkowych,  z których będzie można korzystać przez cały tydzień. Cykl wydarzeń rozpocznie wystawa „Bohaterowie ze stali”, podczas której zostaną zaprezentowane artystyczne rzeźby – wykonane z odzyskanego złomu – inspirowane postaciami z bajek, komiksów i filmów science-fiction, a także motocykl oraz samochód w skali 1:1.Łącznie w centrum stanie aż 14 niepowtarzalnych figur.

Oprócz wystawy przed galerią na najmłodszych czekać będzie miasteczko rowerowe, basen z łódeczkami, ścianka wspinaczkowa o wysokości aż 7 metrów oraz ogromna pneumatyczna farma wraz ze zjeżdżalnią i tunelami. Atrakcji nie zabraknie też przy ulicy Światowida. Obok wejścia głównego, na pasażu zostanie ustawiony m.in. minipark. Całości dopełnią zabawy z animatorami,  bezpłatne przejazdy minikolejką elektryczną oraz konkursy z nagrodami.

Rodziny z dziećmi to ważna grupa klientów

W okolicy Północnej cały czas powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, dlatego rodziny z dziećmi są dla nas bardzo ważną grupą klientów. Staramy się dostosować do ich potrzeb zarówno ofertę handlowo-usługową, jak i rekreacyjną, która zapewni nie tylko przyjazne środowisko zakupów, ale umożliwi ciekawą formę spędzenia czasu z bliskimi– podkreśla Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

W związku z rozpoczęciem nauki w szkołach, Galeria Północna przygotowała również dla mieszkańców Warszawy targi zajęć dodatkowych. Na terenie galerii gościć będą szkoły językowe, ośrodki edukacyjne oraz kluby sportowe, a przy ich stoiskach rodzice wraz z dziećmi będą mogli zapoznać się z ofertą dostępnych zajęć – bez konieczności odwiedzania poszczególnych placówek. Na targach będą stoiska zarówno szkół z ofertą płatną, jak i bezpłatną, przeznaczoną dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych.

 O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy, otwarte w 2017 roku. Obiekt ma powierzchnię ponad 64 000 mkw. i znajduje się przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat swojej działalności Grupa zrealizowała 76 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,3 miliona mkw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 51 budynków komercyjnych oferujących ponad 810 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 325 tys. m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 37 tys. m kw. są w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. 

Exit mobile version