„W Blue City przeszliśmy na oświetlenie LED, zainstalowaliśmy też systemy oszczędzające wodę i energię” – mówi Krzysztof Sajnóg, Blue City

„Blue City zostało docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use. Oznacza to, że jest budynkiem ekologicznym i działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju” – mówi w wywiadzie dla Eko Biznes Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.

Urszula Szewczyk: Czy Pana zdaniem branża centrów handlowych zauważa potrzebę prowadzenia działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego?

Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City: Rozwiązania proekologiczne są bardzo ważne również w działalności centrów handlowych. Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi konieczności ochrony środowiska naturalnego.  W duchu eko zmieniają się również centra handlowe, ponieważ coraz więcej klientów zwraca na to uwagę.

Dalsza część wywiadu dostępna jest w naszym nowym serwisie informacyjnym, który poświęcony jest ekologii w biznesie – Ekobiznes.pl – zapraszamy do poznania go!

Wywiad publikujemy w ramach naszego autorskiego cyklu „Ekotydzień Branży Retail”. 

Exit mobile version