Centrum Korona szykuje piknik sąsiedzki

W ostatni weekend wakacji we wrocławskim Centrum Korona odbędzie się piknik sąsiedzki. Wśród atrakcji przewidziano m.in. wyprzedaż garażową, teatrzyki dla dzieci, czy live cooking. Najważniejsza ma być jednak możliwość integracji z innymi mieszkańcami stolicy Dolnego Śląska.

28-29 sierpnia, czyli już w najbliższy weekend we wrocławskim Centrum Korona odbędzie się piknik sąsiedzki. Na scenie ustawionej na parkingu centrum organizowane będą zabawy i pokazy taneczne, spektakle teatralne dla dzieci, warsztaty zumby, a także live cooking z finalistą programu „Hell’s Kitchen” Jakubem Suchtą. Wśród innych atrakcji przewidziano również wyprzedaż garażową, która odbywać się będzie w sobotę i niedzielę w godz. 11.00-15.00. Nabyć będzie można m.in. unikatowe ubrania, zabawki, płyty, książki, biżuterię, a nawet dekoracje do domu. Najważniejsza ma być jednak możliwość integracji z innymi mieszkańcami stolicy Dolnego Śląska.

Mieszkańcy będą mogli lepiej się poznać

Wakacyjny czas sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale też nawiązywaniu nowych znajomości. Dlatego postanowiliśmy zorganizować piknik międzypokoleniowy z warsztatami i atrakcjami, które pozwolą mieszkańcom lepiej się ze sobą poznać. Wierzymy, że zaplanowane przez nas aktywności spotkają się z dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych i dostarczą im samych pozytywnych emocji – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Korona.


Elementem wspomnianej integracji ma być wieczorna potańcówka międzypokoleniowa przy muzyce na żywo.

Na piknik przyjadą lokalne drużyny sportowe

Piknik będzie też okazją do spotkania i bezpośredniej rozmowy z zawodnikami drużyny Panthers Wroclaw oraz kobiecej drużyny WKS Śląsk Wrocław, będących partnerami wydarzenia. Z kolei miłośnicy piłki nożnej będą mogli zdobyć voucher na mecz, plakat lub naklejki swojej ulubionej drużyny, a nawet imienny autograf. Przy stoisku WKS Śląsk Wrocław będzie można również wziąć udział w rozgrywkach FIFA, pomalować w kąciku plastycznym, zapoznać się z ofertą Akademii WKS Śląsk Wrocław i projektu „Piłka Nocna”, a także zapisać dzieci do drużyny piłkarskiej. Na pikniku pojawią się również maskotki WKS Śląsk Wrocław oraz drużyny Panthers Wroclaw, z którymi najmłodsi będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

O Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z najdłużej funkcjonujących centrów handlowych na polskim rynku, które dzięki systematycznym modernizacjom cały czas doskonale odpowiada na oczekiwania konsumentów i najemców. Galeria wraz z pobliskim parkiem handlowym stanowi miejsce codziennych zakupów mieszkańców dzielnicy Psie Pole. Wyróżnikiem obiektu jest wyjątkowa strefa gastronomiczna nawiązująca wyglądem do wrocławskich kamienic. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 40 520 mkw. Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

O CROMWELL Property Group

CROMWELL Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7.5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy. Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców. Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

Exit mobile version