Rozpoczęła się budowa centrum handlowego w Puławach

Materiały prasowe

Na początku sierpnia ruszyła budowa centrum handlowego Karuzela w Puławach. Obiekt będzie miał ok. 14 tys. mkw i znajdzie się w nim 20 sklepów.

Obiekt powstaje na terenie gdzie wcześniej funkcjonował sklep Tesco przy ul. Dęblińskiej, w sąsiedztwie drogi S12,obok istniejącego sklepu Leroy Merlin i restauracji McDonald’s.

Projekt będzie miał około 14 tys mkw powierzchni i znajdzie się w nim 20 sklepów. Generalnym wykonawcą została firma Strabag, która rozpoczęła prace wyburzeniowe i ziemne.

Kiedy otwarcie?

Otwarcie obiektu planowane jest na drugi kwartał tego roku.

To będzie wzorcowy projekt w segmencie parków handlowych w Polsce, zarówno jeśli chodzi o lokalizację, wielkość jak i komercjalizację – podkreśla Ewa Pakuła, która zajmuje się komercjalizacją i marketingiem ze strony inwestora.

W puławskiej Karuzeli swoje sklepy w najnowszych konceptach otworzą m.in. Sinsay, Cropp, House, Pepco, Half Price, Action, Jysk, CCC, Martes Sport, Media Expert, Netto i wiele innych.

Inwestorem projektu jest polska firma Karuzela Holding wraz z belgijskim funduszem inwestycyjnym Mitiska REIM. Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Lublińcu i Ełku. Trwa obecnie budowa obiektu w Kołobrzegu, a w tym roku rozpocznie się jeszcze inwestycja w Wągrowcu.

Opublikował Radosław Święcki

Exit mobile version