W ETC Swarzędz ruszy nowy klub fitness

Materiały prasowe

Centrum handlowe ETC Swarzędz podpisało umowę z klubem fitness UP. Klub ma ruszyć na początku przyszłego roku, obecnie w lokalu trwają prace modernizacyjne i aranżacyjne.

Centrum handlowe ETC Swarzędz informuje, że zmienia ofertę, by zaproponować klientom nową jakość zajęć sportowych. W tym celu podpisano umowę z klubem fitness UP, który rozpocznie działalność w styczniu 2022 roku.

Oprócz najwyższej jakości sprzętów oraz profesjonalnych trenerów, klub ma zapewnić dostęp do fizjoterapii i kompleksowej opieki medycznej, oferowanej w ramach placówki medycznej.

Ponadto UP planuje organizować liczne wydarzenia, także te niezwiązane bezpośrednio ze sportem, jak m.in. akcje prozdrowotne, ekologiczne oraz wspierające trend zero waste. Marka informuje, że na co dzień wykorzystuje proekologiczne rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii czy wody oraz stosuje materiały z recyklingu.

Oferta dla klientów

Jak wspomniano, klub fitness ruszy na początku przyszłego roku. Póki co w lokalu trwają prace modernizacyjne i aranżacyjne. Na powierzchni 1500 mkw. na klientów czekać będzie m.in. 8 stref ze sprzętami marek premium oraz bogata oferta zajęć grupowych, jak np. joga, UP Cycling, zdrowy kręgosłup oraz zumba.

UP zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze centrum handlowego (wejście od strony marketu Leroy Merlin).

Exit mobile version