Designer Outlet Warszawa nagrodzony za rozbudowę centrum

Materiały prasowe

Designer Outlet Warszawa został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Prime Property Prize w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej. Konkurs zorganizowano po raz dziesiąty.

2 września odbyła się gala rozdania nagród w konkursie Prime Property Prize. Nagrodę w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej zdobył Designer Outlet Warszawa. Statuetkę odebrał Marek Berer, Senior Asset Manager, CEE firmy DWS, inwestora Designer Outlet Warszawa.

Wyróżnienie w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej każdego roku przyznawane jest tym centrom handlowym, które na przestrzeni poprzedzających 12 miesięcy zostały oddane do użytku lub tym, które znacząco się rozbudowały. Ocena w tej kategorii jest złożona. Pod uwagę brane są m.in. jakość projektu, w tym nowatorskie rozwiązania i architektura, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji oraz, co ważne, wpływ oddziaływania inwestycji na gospodarkę regionu.

Za co nagrodzono Designer Outlet Warszawa?

Designer Outlet Warszawa w wyniku rozbudowy powiększyło swoją powierzchnię handlową o 5,5 tys. mkw., zaś klienci zyskali komfortowy, wielopoziomowy garaż z bezpośrednim wejściem do pasaży handlowych oraz stylową strefę restauracyjną.

Jestem przekonana, że stworzyliśmy wyjątkowe miejsce zakupowe, lubiane i doceniane przez klientów. Pozwolił na to wyjątkowy tenant mix obecny w centrum. Mamy wiele unikalnych marek, niedostępnych w formacie outletowym w żadnym innym centrum, a pragnący poszerzyć ofertę producenci, swoje największe salony sprzedaży outletowej w Polsce otworzyli właśnie w Designer Outlet Warszawa. Wszystko to świadczy o tym, że inwestycja w rozbudowę w pełni odpowiada zapotrzebowaniu naszych klientów – komentuje Katarzyna Ciemińska, Centre Manager Designer Outlet Warszawa.

Konkurs Prime Property Prize został zorganizowany po raz dziesiąty. Od początku jego głównym zadaniem jest wyłonienie tych firm oraz projektów, które miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

O Designer Outlet Warszawa

Designer Outlet Warszawa oferuje mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć m.in.: Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70 proc. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów. W 2020 roku Designer Outlet Warszawa został nagrodzony srebrną statuetką „Najlepsze Centrum Wyprzedażowe Roku – Best Performance“, w jednym z najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – PRCH Retail Awards.

 

Exit mobile version