Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park

nova_park_retail_journal

nova_park_retail_journal

Centrum handlowe NoVa Park przygotowało dla swoich klientów akcję promocyjną z kwiatowymi upominkami. Akcja „Doceniamy, nagradzamy!” odbędzie się w dwóch terminach: 17-18 września i 24-25 września w godzinach 13.00-19.00.

Mieszkańcy Gorzowa i okolic mają dzięki niej okazję na zdobycie jesiennych kwiatów, które upiększą niejedno wnętrze. Aby wziąć udział w akcji trzeba w dwa wybrane weekendy zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) i zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji po upominek. W każdy weekend do rozdania jest 300 nagród.

W dniach 17-18 września na klientów będą czekać kwiaty doniczkowe, do wyboru: wrzos, skrzydłokwiat, kalanchoe, papryczka dekoracyjna lub bluszcz. Natomiast w dniach 24-25 września do rozdania będą flowerboxy, które częściowo zostaną wykonywane na miejscu, na oczach klientów.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0 przy Reserved.

O Nova Park

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Opublikowała Urszula Szewczyk.

Exit mobile version