Blue City organizuje wyjątkową atrakcję dla dzieci i miłośników pociągów

Od 27 września do 2 października Blue City zaprasza wszystkich miłośników podróżowania pociągami na niepowtarzalną wystawę Kolejkoland. 

Wystawa składa się  m.in. z wielkiej makiety kolejowej, mini kina i wielu innych atrakcji. Jest to jedyna ekspozycja kolejkowa w Polsce, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy makiet, po których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów.

Miłośnicy pociągów będą mogli uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych, w otoczeniu interaktywnych makiet kolejkowych ułatwiających zwiedzającym poznanie zasad poruszania się na szlakach kolejowych. Na uczestników wystawy czeka również kino Kolejkolandu, oferujące bajki z ukochanymi przez najmłodszych kolejkowymi bohaterami. Dla starszej widowni przygotowane są filmy edukacyjne, prezentujące historię i teraźniejszość pojazdów szynowych.

Wydarzenie odbędzie się na ponad 400 m2 powierzchni, a wstęp jest bezpłatny.

O Blue City:

Blue City to unikalne w skali kraju centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, nowoczesne kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

 

Exit mobile version