Deichmann otworzy sklep w Era Park Warszawa Rembertów

Mallson Polska – firma odpowiedzialna za koncepcję komercyjną i wynajem pozyskała kolejnego najemcę do nowobudowanego parku handlowego sieci Era Park Handlowy w Warszawie popularną i lubianą przez klientów sieć obuwniczą Deichmann. Salon zajmie ok. 500 mkw. powierzchni najmu.

Obiekt zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Rembertów, przy jednej z głównych ulic (Strażacka). W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców.. W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości położona jest również stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska).

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA znajdą się sklepy branży modowej, obuwniczej, sportowej, rtv/agd oraz spożywczej. Budowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową dzielnicy o znane i popularne marki. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów.

Inwestorem jest właściciel obiektów sieci Era Park, prężnie działających w Radomsku oraz Wieluniu.

Deichmann jest wiodącą marką zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje duży wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej. Posiada obecnie ponad 4 200 sklepów w 31 krajach i zatrudnia 42 962 pracowników na całym świecie.

O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Exit mobile version