Klif rusza z kolejnym modowym projektem

Dom Mody Klif realizuje kolejny modowy projekt o nazwie #pokochajmodę, którego celem jest promocja jesienno-zimowej kolekcji marek premium.

klif_retail_journal

klif_retail_journal

Stylizacje kolekcji AW’21 można obejrzeć w salonach oraz w relacjach influencerów współpracujących z Domem Mody Klif. Już wkrótce (21-27 września) jesienno-zimowe kolekcje najemców zostaną zaprezentowane podczas #MilanFashionWeek w Mediolanie.

Dom Mody Klif od lat konsekwentnie, przybliża swoim Klientom najnowsze trendy mody, oferując nie tylko porady pod okiem profesjonalnych stylistów, ale i wydarzenia nawiązujące do DNA marki. Klif wykorzystuje do tego celu nowoczesne kanały komunikacji i prezentuje ofertę modową łącząc kanały online i offline.

Influencerzy modowi doskonale pomagają nam łączyć te dwa światy, co więcej widzimy rosnącą efektywność kampanii z ich udziałem – mówi Anna Szlaga, Marketing Manager Domu Mody Klif Warszawa. – Z całą pewnością mają oni wpływ na decyzje zakupowe naszych Klientów, nawet tych najbardziej wymagających, należących do generacji Y – dodaje Anna Szlaga.

#StreetFashion WARSZAWA- MEDIOLAN- #KlifFashionNight

Na początku września Dom Mody Klif zorganizował sesję foto kolekcji najemców w przestrzeni miejskiej Warszawy z udziałem 4 influencerów modowych: Kingi Wawrzyniak, Sabiny Jakubowicz, Klaudii Chojnackiej oraz Dawida Koczura. Wystawę zdjęć z tej sesji można obejrzeć w Klifie w Warszawie do 30 września, a same relacje można śledzić na kanałach social media ww. influencerów.

Od 21 do 27 września w przestrzeni miejskiej w Mediolanie podczas #MilanFashionWeek,  kolekcje najemców Domu Mody Klif zostaną zaprezentowane przez znane modowe influencerki: Adę Fijał, Mirabelove oraz Martę Lech Maciejewską znaną w sieci jako SuperStyler.

Zwieńczeniem projektu #pokochajmodę będzie uroczyste wydarzenie #KlifFashionNight, które odbędzie się 30 września w Warszawie. Podczas eventu, Klienci wezmą udział w pokazie mody wysokiej oraz obejrzą relacje i sesje prosto z Mediolanu – modowej stolicy świata. W wydarzeniu wezmą udział dziennikarze, influencerzy oraz gwiazdy m.in Edyta Zając, Marta Gąska czy Edyta Herbuś.

O Centrum handlowym Klif

Warszawski Klif został otwarty w 1999 roku, jako jedno z pierwszych centrów handlowych w Polsce i wielokrotnie nagradzany kreator trendów fashion oraz lifestyle. Od ponad 20 lat marka przyciąga pasjonatów i koneserów mody, którzy poszukują unikalnych produktów z Polski i zagranicy, oferując szeroką i zróżnicowaną gamę marek z sektora premium oraz mainstream. Z biegiem lat Dom Mody Klif w Warszawie rozszerzył swoje portfolio o dodatkowych najemców. Obecnie na przestrzeni 18 500 m² dostępne są 104 sklepy, wśród których znajdziemy zarówno polskie, jak i zagraniczne butiki fashion m.in.: Elisabetta Franchi, Max&CO, Paul Ka, Max Mara, Michael Kors oraz Imperium Milano, Pinko,  Patrizia Aryton, Karl Lagerfeld&Joop i Patrizia Pepe oraz popularne i cenione sieci jak: H&M, Olsen, S’portofino, United Colors of Benetton, LiuJo. Oprócz marek modowych, w szerokiej ofercie Klif znajdziemy również sklepy z biżuterią m.in.: TOUS, La Marqueuse oraz oferujące sprzęt elektroniczny i wyposażenie wnętrz jak: Sony Center, LG Brand Store, DUKA, Rosenthal, Premium Home. Do dyspozycji Klientów dostępny jest również sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz ogródek restauracyjny YOKO Sushi i Salad Story.

Exit mobile version