Port Łódź rusza z kolejną inicjatywą dla najmłodszych

Centrum chce być przyjazne dla najmłodszych

Materiały prasowe

Ponad 1000 mkw. powierzchni placów zabaw, zewnętrzne boiska do aktywności fizycznej, kilkaset eventów dedykowanych dzieciom, nowoczesna i bezpłatna sala zabaw oraz bogata oferta asortymentu dla maluchów oferowana przez najemców. Tak Port Łódź może podsumować swoje dotychczasowe działania realizowane z myślą o najmłodszych gościach. Obecnie ruszyła kolejna inicjatywa Centrum podjęta z myślą o dzieciach – „Dzień Dziecka przez cały rok”.

Zakupy w centrum handlowym z dzieckiem stanowią często logistyczne wyzwanie dla rodziców i opiekunów. Stąd ważne są rozwiązania, które to ułatwiają. Liczy się przede wszystkim odpowiednia infrastruktura obiektu dostosowana do potrzeb dzieci i ich opiekunów oraz stałe i cykliczne atrakcje dla najmłodszych, które sprawią, że wizyta w centrum handlowym będzie przyjemnością zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych. W minione wakacje na Patio Portu Łódź funkcjonował jedyny bezpłatny w mieście park linowy, natomiast już od września łódzkie centrum ruszyło z kolejnym projektem pod nazwą „Dzień Dziecka przez cały rok”.

Atrakcje w ostatni piątek miesiąca

W ramach inicjatywy w każdy ostatni piątek miesiąca w Porcie Łódź odbywać będą się inne tematyczne atrakcje dedykowane najmłodszym połączone z rabatami najemców na asortyment dziecięcy. Podczas pierwszego wrześniowego wydarzenia dzieci otrzymały od Portu Łódź korony, czekał też na nie tron i pamiątkowe bezpłatne zdjęcie otrzymywane od ręki. W ostatni piątek października zaplanowany został z kolei dyniowy labirynt nawiązujący do Halloween.

Nasze Centrum od lat wymieniane jest wśród najbardziej przyjaznych dzieciom obiektów handlowych w Polsce. I to zarówno pod względem infrastruktury, organizowanych atrakcji, jak i oferty zakupowej i usługowej. Ponieważ dla nas, w Porcie Łódź jeden Dzień Dziecka w roku to zdecydowanie za mało, postanowiliśmy organizować w ostatnie piątki miesiąca tematyczne akcje dedykowane właśnie dzieciom. Do udziału w tej inicjatywie zaprosiliśmy naszych najemców, którzy co miesiąc przygotowywać będą specjalne oferty cenowe na asortyment dedykowany najmłodszym – mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź.

1000 mkw. powierzchni placów zabaw

Port Łódź został wyróżniany przez klientów tytułem jednego z najbardziej przyjaznych dzieciom centrów handlowych (ranking PRCH). Łódzkie centrum należące do Ingka Centres wdrożyło wiele rozwiązań dedykowanych dzieciom i ich opiekunom. Znajduje się tu bezpłatna sala zabaw, w której na czas zakupów można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych animatorów, dodatkowo dostępnych jest aż 5 pokoi dla rodzica z dzieckiem oraz wypożyczalnia wózków dla maluchów. W strefie restauracyjnej dostępna jest dziecięca zastawa, a także mikrofalówka, w której można podgrzać jedzenie dla swojej pociechy. Także najemcy food courtu w swojej ofercie mają w menu specjalne pozycje dla najmłodszych. Blisko wejścia do centrum wyznaczone zostały szerokie miejsca parkingowe dedykowane rodzinom z dziećmi. Z kolei na zewnętrznym terenie rekreacyjnym oraz na Patio można aktywnie spędzić czas z dzieckiem na powietrzu podczas przerwy w zakupach.

Port Łódź jest miejscem, w którym każdy czuje się dobrze. Każdy, czyli również nasi najmłodsi goście. W związku z tym na terenie naszego centrum przygotowaliśmy dla maluchów ponad 1000 mkw. powierzchni placów zabaw. Zorganizowaliśmy kilkaset edukacyjnych eventów zaadresowanych do dzieci, na które chętnie zapraszamy także lokalne szkoły i przedszkola, by miały możliwość bezpłatnego skorzystania z naszych atrakcjimówi Jagoda Olesiak.Podejmując inicjatywy, które mają na celu poprawę komfortu zakupów za każdym razem słuchamy zdania naszych Klientów, których opinie są dla nas bardzo ważne. Tak dzieje się również w przypadku wszelkich inicjatyw podejmowanych z myślą o komforcie zakupów z dzieckiem. W tym celu organizujemy konsultacje z rodzicami i opiekunami, ich sugestie i wypracowane rozwiązania przenoszone są do projektu, a następnie realnie wdrażane w Centrum.

Exit mobile version