Salon CCC ponownie otwarty w Atrium Copernicus

Nowa odsłona sklepu i dodatkowe udogodnienia dla klientów

materiały prasowe

CCC ponownie otworzyło swój sklep w Atrium Copernicus. Torunianie, którzy upodobali sobie tę markę, od 1 października mogą znowu korzystać z jej bogatej i zróżnicowanej oferty. To nie koniec nowości. Pod koniec października w toruńskiej galerii swój pop up uruchomi IKEA.

Nowo otwarty salon CCC ma powierzchnię 504 mkw. Klienci znajdą w nim szeroki wybór obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment uzupełniają torebki i akcesoria stworzone przez znanych polskich i zagranicznych producentów. W portfolio CCC znajdują się wyroby sztandarowych marek, takich jak Lasocki, Gino Rossi, Badura, DeeZee i Jenny Fairy. Jest też oferta dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Mają one do wyboru szeroką gamę produktów popularnych brandów sportowych: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans czy Skechers.

Z myślą o klientach, CCC wprowadza technologiczne udogodnienia, dzięki którym zakupy stają się przyjemniejsze i prostsze. W toruńskim salonie można skorzystać z czytnika e-size.me – usługi skanowania stóp, pozwalającej dobrać odpowiedni rozmiar obuwia dla siebie – online i offline. Salon CCC znajduje się w pobliżu sklepów Homla i Carry, a także perfumerii Sephora, obok wejścia do galerii.

Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem naszej oferty o nowe marki, ale też nowoczesne formaty zakupowe. Dlatego cieszę się, że CCC wróciło do Copernicusa w nowej odsłonie i z dodatkowymi udogodnieniami dla klientów. Lada moment nasze centrum wzbogaci również pop up IKEA, którego konsultanci zaoferują wszystkim miłośnikom wnętrz usługi projektowania oraz doradztwo w zakresie doboru asortymentu tej znanej szwedzkiej marki mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Zobacz także: CCC wprowadza płatności odroczone w sklepach stacjonarnych

 

Exit mobile version