W Gemini Park Tychy przybywa najemców

Nie tylko znane marki, ale i niszowe

Gemini Park Tychy

Ostatnie tygodnie przyniosły w Gemini Park Tychy prawdziwy wysyp umów i nowych otwarć. Tenant-mix już wzbogacił się m.in. o HalfPrice, Media Expert czy Action. Niebawem także w ofercie centrum handlowego pojawi się Bel-Pol oraz Multikino – marki ulokują się w powstającej właśnie nowej części galerii.

Centrum handlowe umacnia także swoją ofertę w niszowych segmentach, ważnych dla kompaktowego i wielowymiarowego charakteru tenant-mixu Gemini Park Tychy. Dział leasingu podpisał właśnie umowę najmu z marką Smoke Shop.

Pierwsza trafika w galerii

Konsekwentnie wdrażana i realizowana strategia leasingowa sprawia, że kontynuujemy proces poszerzania i uatrakcyjniania oferty Gemini Park. Smoke Shop to nie tylko nowa trafika w naszej ofercie, ale także pierwszy najemca tej kategorii w tyskiej galerii, u którego klienci będą mogli znaleźć m.in luksusowe wyroby tytoniowe – mówi Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager Gemini Holding.

Smoke Shop to ogólnopolska sieć trafik wyspecjalizowana w handlu artykułami tytoniowymi z każdego segmentu rynku. W Polsce posiada kilkadziesiąt salonów w najlepszych lokalizacjach m.in. Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

W ofercie nowego punktu Smoke Shop w Gemini Park będzie można znaleźć chociażby szeroki wybór ręcznie zwijanych cygar z całego świata czy ręcznie rzeźbione drewniane fajki luksusowych marek. Zainteresowani dostaną też fajki wodne, bibuły, humidory, tabaki i tabakiery. A także ekskluzywne zapalniczki i inne akcesoria do palenia. Dostępny będzie również tytoń i e-papierosy.

Tylko w najlepszych centrach

Nowy najemca zajmie lokal mający blisko 37 m kw.  Jak podkreśla przedstawiciel marki, inwestycja w sklep w Gemini Park Tychy to element realizowanej od lat strategii rozwoju sieci. Jest ona oparta na najlepszych centrach handlowych w Polsce.

Od powstania naszego pierwszego lokalu w 2005 roku stale rozwijamy sieć, lokując nasze salony wyłącznie w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Dzięki nowemu lokalowi w Tychach umacniamy naszą pozycję na Śląsku. Tym bardziej, ze Gemini Park to obiekt mający mocną pozycję na lokalnym rynku i cieszący się dużą popularnością wśród klientów – mówi Maciej Król – Dyrektor ds. Rozwoju sieci detalicznej w Promotorzy Trading Sp. z o. o. S.K

Otwarcie nowego lokalu zaplanowano na listopad 2021 roku.

Exit mobile version