Giacomo Conti otworzył nowy salon w Legnicy

Salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w Galerii Piastów

Giacomo Conti/materiały prasowe

Giacomo Conti posiada w Polsce blisko 80 salonów. Najnowszy pojawił się w Galerii Piastów w Legnicy.

Najnowszy salon marki o powierzchni 119 mkw. mieści się na parterze centrum handlowego, w sąsiedztwie innych sklepów z odzieżą męską.

Punkt sprzedaży w Legnicy posiada w swojej ofercie usługę szycia na miarę. Daje także możliwość wykonania bezpłatnych korekt krawieckich.

W komunikacie prasowym zwrócono uwagę, że choć wiele firm ma obecnie problemy związane z okresem pandemii, Giacomo Conti niezmiennie szuka okazji do wzrostu. Świadczy o tym fakt, że marka w dalszym ciągu kontynuuje ekspansję w galeriach handlowych, otwiera nowe punkty sprzedaży oraz optymalizuje swój sklep internetowy.

Najbliższe plany

Na tym jednak nie koniec, gdyż w planach jest podjęcie kolejnych kroków na polskim rynku mody męskiej. Chodzi o otwarcie pierwszych, długo wyczekiwanych salonów Sunset Suits.

W komunikacie podkreślono, że Giacomo Conti od lat skutecznie łączy filozofię włoskiego designu z tradycją polskiego krawiectwa. W ten sposób jest w stanie trafić zarówno do fanów klasyki, jak i do miłośników nowoczesnego wzornictwa.

Marka kieruje swoje produkty przede wszystkim do mężczyzn, którzy pragną zaopatrzyć się w stylizacje biznesowe, casualowe lub ślubne. W najnowszej kolekcji jesienno-zimowej dużą popularnością cieszą się elegancko skrojone płaszcze oraz kurtki skórzane.

Zobacz też:  Zbigniew Markowski i Karol Olejniczak, Giacomo Conti i Sunset Suits – Intensywna ekspansja i poszukiwanie lokalizacji

Exit mobile version