Bonarka wzbogaci się o salon eobuwie.pl x Modivo

W maju br. wspólny salon eobuwie.pl i Modivo otwarto już w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

Fot. materiały prasowe

Klienci krakowskiego centrum Bonarka już w tym tygodniu zrobią zakupy w nowym sklepie. Na poziomie 1. powstaje nowatorski salon eobuwie.pl x Modivo. Dostępne będą w nim produkty obu tych marek w kategoriach: premium, casual i sport.

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m² powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City. Teraz powstaje w nim sklep stacjonarny innowacyjnego konceptu eobuwie.pl x MODIVO. To pierwszy salon marki w stolicy Małopolski. Tym samym, w zmodernizowanej części galerii powstaje strefa grupująca popularne marki obuwnicze. Do końca miesiąca zostanie otwarty drugi sklep z portfolio Grupy CCC, salon obuwniczy CCC.

Przeczytaj także: eobuwie – plany rozwoju

Wielkie marki łączą siły 

Eobuwie.pl x MODIVO to unikatowy format, stanowiący połączenie ofert obu tych marek. Z okazji otwarcia salonu, w Bonarce uruchomiono wyspę eobuwie.pl x Modivo. W punkcie tym można wykonać skan 3D stóp, zarezerwować wybrane online produkty i przymierzyć je w dniu otwarcia salonu.

To ogromna satysfakcja dla nas, że jako pierwsze miejsce na swój stacjonarny salon w Krakowie eobuwie.pl wybrało Bonarkę. Unikatowa formuła sklepu jest idealnym uzupełnieniem tenant mixu w kategorii obuwniczej. To także kolejny krok w komercjalizacji nowej przestrzeni powstałej w wyniku wieloaspektowej modernizacji naszego centrum. – powiedziała Justyna Bartosz, Asset Manager NEPI Rockcastle.

Nowy salon eobuwie.pl x Modivo o powierzchni 432 mkw. powstaje na poziomie 1. krakowskiego centrum. W ofercie sklepu znajdzie się 150 tys. produktów w kategoriach: premium, casual i sport. Podobnie jak inne salony konceptu, salon w Bonarce będzie w pełni zdigitalizowany. Produkty będą prezentowane na tabletach i ekranach multimedialnych. Do dyspozycji klientów będzie też usługa Reserve and Collect, czyli zarezerwuj i odbierz.

Więcej: Jak lockdown wpłynął na funkcjonowanie Bonarki?

Otwarcie salonu nastąpi 18 listopada. W maju br. wspólny salon eobuwie.pl i Modivo otwarto w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, której właścicielem, tak samo jak Bonarki, jest NEPI Rockcastle.

 

 

 

Exit mobile version