NoVa Park rusza z akcją „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem”

Od 6 do 12 grudnia 2021 roku w NoVa Park odbędzie się niecodzienna akcja promująca bezpieczne świąteczne zakupy

Fot. materiały prasowe

W trosce o zdrowie mieszkańców Gorzowa i okolic, NoVa Park – w zabawny i przewrotny sposób – będzie zachęcać klientów do noszenia specjalnych reni-maseczek!

Klienci, którzy w dniach 6-12 grudnia odwiedzą NoVa Park i nie będą mieli założonej maseczki, otrzymają zabawną maseczkę z czerwonym noskiem. Jak u renifera Rudolfa.

Nie bądź łosiem. Zostań reniferem – potrwa do 12 grudnia

Uzupełnieniem akcji „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem” będzie konkurs „Świąteczne Selfie”. Będzie on przeprowadzony w dniach 7-12 grudnia 2021 roku na Facebooku NoVa Park. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy zrobić sobie selfie na tle świątecznej ścianki w NoVa Park i opublikować to zdjęcie pod postem konkursowym. 5 najciekawszych zgłoszeń wygrywa worek pełen słodkich nagród.

Fot. materiały prasowe

Startujemy z nową, świąteczną akcją „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem!”. Wspólnie z naszymi przemiłymi Reniferkami będziemy ‘zatrzymywać’ osoby bez maseczek i wręczać im super maseczkę z czerwonym nosem renifera. W ten zabawny sposób chcemy zachęcić wszystkich naszych klientów do wspólnego dbania o bezpieczeństwo na terenie NoVa Park. Ale to nie wszystko. Akcji będzie towarzyszyć konkurs na profilu NoVa Park na Facebooku z nagrodami w postaci reniferowych worków pełnych pysznych słodyczy. Zapraszamy do wspólnej zabawy! – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Przeczytaj także: Badania mężczyzn w NoVa Park

Strefa selfie będzie zlokalizowana na poziomie 0, przy supermarkecie SPAR.

O NoVa Park

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Działa na rynku od 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Wśród nich znajdują się unikalne na rynku lokalnym marki. Wśród nich są: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Exit mobile version