Salon Medicine wrócił do Atrium Copernicus

Nowa odsłona Medicine w toruńskiej Galerii, to nowoczesność, przejrzystość i funkcjonalna przestrzeń

Medicine wraca do Atrium Copernicus

Salon marki odzieżowej Medicine jest ponownie dostępny w toruńskim Atrium Copernicus. Nowo otwarty lokal właśnie przeszedł prawdziwą metamorfozę – powiększył się, a także zyskał nowoczesny wygląd i przejrzystą, funkcjonalną przestrzeń. Już niebawem również w nowej odsłonie zaprezentuje się klientom salon Kodano Optyk.

Salon wraca do Atrium Copernicus

Marka Medicine ponownie otwarta w Atrium Copernicus

Z oferty sklepu Medicine mieszkańcy Torunia mogą korzystać od soboty, 26 marca. Odnowiony salon Medicine jest jedną z flagowych lokalizacji marki w Polsce, urządzoną w najnowszym koncepcie i prezentującą szeroką ofertą produktową. Nowy lokal ma powierzchnię blisko 650 m kw. Oferuje kolekcje odzieży w oryginalnych kolorach, zróżnicowanych fasonach i fakturach . W  ofercie, obok stałej linii ubrań basic, klienci znajdą też wiosenne edycje, a także stylowe dodatki i akcesoria dla kobiet oraz mężczyzn.

Medicine jest polską firmą odzieżową, przeznaczoną dla osób, które lubią nowoczesny, casualowy styl ubioru.

Medicine wraca do Atrium Copernicus

Sklep znajduje się obok strefy restauracyjnej, przy głównym wejściu do centrum handlowego, w sąsiedztwie salonu H&M i restauracji KFC.

Przeczytaj także: HalfPrice w Atrium Copernicus.

Znaczącą metamorfozę przechodzi także salon optyczny Kodano Optyk. Już wkrótce otworzy się w nowej, większej lokalizacji (120 m kw), znajdującej się w sąsiedztwie drogerii Rossmann i sklepu Ochnik. Powiększony lokal pozwoli na rozszerzenie oferowanego asortymentu i uatrakcyjnienie strefy ekspozycji.

 

Exit mobile version