Pepco w Nowych Bielawach przeszło metamorfozę

Pepco po metamorfozie już otwarte w Nowych Bielawach

galeria Nowe Bielawy

Pepco rozbudowuje swój salon w Galerii Nowe Bielawy

Salon Pepco w Galerii Nowe Bielawy przechodzi metamorfozę. Wieloletni najemcy Nowych Bielaw inwestują w rozwój w obiekcie. W toruńskim centrum handlowym właśnie zakończyła się rozbudowa sklepu Pepco w nowym koncepcie. Przebudowa wpłynie na komfort pracowników i klientów. Wraz ze wzrostem powierzchni, powiększy się również oferta salonu.

Pepco w Nowe Bielawy przeszło metamorfozę

Obecny w Nowych Bielawach lokal Pepco w ostatnim czasie przechodził gruntowny remodeling. Już teraz można zobaczyć efekt tych zmian. Sklep właśnie otworzył się w nowej odsłonie i jest dostępny dla kupujących.

Pepco jest nie tylko jedną z najchętniej odwiedzanych destynacji zakupowych w Nowych Bielawach. Cieszy się także niesłabnącą popularnością wśród Polaków. To m.in. wpływ zyskującego na znaczeniu formatu value retailers, który oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Po rozbudowie oferta sklepu Pepco będzie jeszcze bogatsza, co z pewnością docenią nasi klienci. Ich zadowolenie jest dla nas priorytetem – informuje Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

– Ponadto, sieć detaliczna Pepco obecna na 15 europejskich rynkach wciąż się dynamicznie rozwija. Inwestuje w nowe udogodnienia dla klientów. W pełni jest to widoczne w zmodernizowanym właśnie sklepie w naszym toruńskim centrum handlowym.– dodaje.

Pepco rozbudowuje swój salon w Galerii Nowe Bielawy

Pepco zyskuje większy metraż

Co dokładnie zmieniło się w lokalu Pepco? Marka zdecydowała się na najem dodatkowego metrażu, a także zmianę aranżacji przestrzeni handlowej. Powiększeniu uległa m.in. strefa przemysłowa, pojawiły się również nowe regały przeznaczone do prezentacji produktów do domu.

Zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka: nad wejściem znalazło się nowe logo w przyjemnej niebiesko-rubinowej kolorystyce. Po wejściu do środka klienci przekonają się, jaką metamorfozę przeszedł ich sklep. Powierzchnia sali sprzedażowej została powiększona z 350 do 500m2. Dodane zostały nowe meble, a ich układ pozwolił również na zwiększenie asortymentu – mówi Katarzyna Wilczewska, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w PEPCO.

Sieć poszerzyła dotychczasową ofertę, wprowadzając na przykład nowe marki w takiej kategorii, jak akcesoria kuchenne Peter Cook. Dodatkowo, uzupełnieniu ma ulec m.in. oferta odzieży dla dzieci i dorosłych o produkty wykonane z bawełny organicznej.

Przeczytaj także: Zakupy w Pepco, teraz także przez internet.

W otwartym po remoncie lokalu w Nowych Bielawach pojawiły się również liczne udogodnienia dla klientów.

Dzięki zastosowaniu nowego formatu sklepu, wizyty w Pepco będą przyjemniejsze i wygodniejsze. Przy kasach znalazł się specjalny mebel, który ułatwi uzupełnienie zakupów o brakujące przedmioty codziennego użytku. Sam układ stanowisk pozwoli na szybszą obsługę. Dodana została kolejna przymierzalnia, więc do dyspozycji klientów są teraz trzy. Również pracownicy skorzystają na przebudowie. Zaplecze socjalne zostało odnowione i wyposażone w nowe meble. Już teraz zapraszamy do odwiedzin w nowym Pepco, któremu przyświeca maksyma „Poczuj jakość, pokochaj cenę” – dodaje Katarzyna Wilczewska.

 

Exit mobile version