Under Armour dołącza do najemców Atrium Promenada       

Under Armour będzie pierwszym w Polsce salonem w koncepcie BHCC (Brand House City Concepts)

Galeria Atrium Promenda

Under Armour dołącza do Atrium Promenada

Amerykański producent innowacyjnej odzieży sportowej Under Armour dołączy do grona najemców Atrium Promenada. To kolejna marka, po Rituals Cosmetics, która wybrała na lokalizację swojego sklepu flagowy obiekt z portfolio Atrium. Salon Under Armour marka otworzy pod koniec kwietnia. Marka Under Armour w Atrium Promenada będzie pierwszym w Polsce salonem w koncepcie BHCC (Brand House City Concepts).

Under Armour dołącza do Atrium Promenada

Under Armour to amerykańska marka, która zrewolucjonizowała sposób ubierania się sportowców na całym świecie. W swojej ofercie posiada zaawansowaną technicznie odzież, obuwie i sprzęt sportowy. Wszystko przystosowane do konkretnych rodzajów sportu, płci, wieku oraz warunków atmosferycznych.

Under Armour to kolejny brand z długą historią i międzynarodowym prestiżem dołączający do naszego portfolio. Amerykańska marka znacząco wzmocni bogatą już ofertę sportową Promenady. Dołączy do grona takich najemców, jak GO Sport, New Balance czy Sizeer. Współpraca z Under Armour to odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów, którzy szukają technicznie zaawansowanej odzieży sportowej. Zwłaszcza dedykowanej zarówno zawodowym sportowcom, jak i trenującym bardziej amatorsko – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

Otwarcie Under Armour

Otwarcie Under Armour planowane jest na koniec kwietnia br. W pierwszym tygodniu działania salonu marka przygotowała specjalną promocję dla klientów. Przy zakupach o wartości 250 zł otrzymają oni 20% rabatu, a powyżej 400 zł będą mogli nabyć torbę treningową za 1 PLN.

W Atrium Promenada trwa przebudowa drugiej, nieodnowionej części obiektu. Zmiany obejmują kompleksową modernizację wnętrza galerii od strony ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz re-modeling wejścia do centrum handlowego od tej ulicy. Pod względem architektonicznym galeria po transformacji zyska jednolity spójny charakter. Swoim designem nawiąże do najbardziej znanych ulic modowych i kultowych domów towarowych światowych stolic mody.

Przeczytaj także: Atrium dla Ziemi – spółka współpracuje z WWF i organizuje akcję specjalną.

W trakcie trwania przebudowy Atrium Promenada funkcjonuje normalnie. Do dyspozycji klientów jest główna część centrum handlowego (odnowiona w 2018 roku) z ofertą ponad 100 marek. Kino Cinema City, Carrefour, strefa restauracyjna Republika Smaku oraz przestrzeń zabaw i warsztatów Piąty Wymiar działają nieprzerwanie.

Exit mobile version