Galeria Północna rozwija udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Centrum chce być odbierane jako obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi

Galeria Północna

Angażujące wydarzenia dla najmłodszych, szeroka oferta atrakcji na miejscu oraz wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi. Taki wachlarz możliwości prezentuje dziś Galeria Północna. Obiekt dąży do wprowadzenia możliwie największej liczby udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Galeria Północna posiada długą listę rozwiązań ułatwiających i uatrakcyjniającą wizytę w obiekcie rodzin z dziećmi. Wśród nich jest: możliwość wypożyczenia wózka dziecięcego czy odebrania w Punkcie Informacji opaski-niezgubki dla maluchów. Ponadto obiekt dopasował infrastrukturę do potrzeb rodzin z dziećmi.

Dach Północnej pełen atrakcji

W galerii znajduje się 8 dobrze wyposażonych pokoi rodzinnych, dedykowane rodzinom miejsca parkingowe, które są już standardem w centrach handlowych. Ponadto na dachu Galerii Północnej znajdują się dwa place zabaw, bogata roślinność uformowana m.in. w zielone domki i labirynt oraz mnóstwo przestrzeni do odpoczynku. W upalne dni odwiedzający ogród mogą ochłodzić się w wodnej mgiełce.

Galeria Północna, plac zabaw

Tężnia solankowa na dachu centrum handlowego

Ważną częścią ogrodu Galerii Północnej jest tężnia solankowa. Obiekt sprowadza solankę z Zabłocia. Jest to znane w Polsce uzdrowisko, posiadające najwyższe na świecie stężenie jodu. Inhalacje polecane są szczególnie dzieciom i dorosłym o obniżonej odporności, jak również borykającymi się z chorobami dróg oddechowych.

Przestrzeń została zaaranżowana tak, by korzystanie z inhalacji było komfortowe i z dala od zgiełku. Tuż obok konstrukcji z tarniny znajduje się koło wodne. Strumyk płynący wzdłuż naturalnie rosnącego dachu jest na wyciągnięcie ręki, więc kojący szum wody kusi małych i dużych.

Tężnia Solankowa w Galerii Północnej

Godziny ciszy w Północnej w każdy czwartek

Dla jeszcze większego komfortu klientów, także tych przebywających na terenie galerii z dziećmi, Północna zdecydowała się na wprowadzenie godzin ciszy. W każdy czwartek, o wybranej porze, centrum wycisza muzykę i komunikaty reklamowe i przygasza oświetlenie w pasażach galerii. To rozwiązanie jest szczególnie istotne dla rodzin z młodszymi dziećmi, które są bardziej wrażliwe.

Atrakcje dla dzieci w Galerii Północnej

Rodzinną atmosferę w Północnej od samego początku budują liczne wydarzenia. W tym roku galeria zdecydowała się cały czerwiec zadedykować dzieciom.

W Dniu Dziecka zaplanowano spotkanie ze strażakami z OSP Białołęka.

Od 2 do 4 czerwca na zewnętrznym terenie galerii od strony ul. Trakt Nadwiślański pracownicy ustawią różnokolorowe dmuchańce, które zapewnią najmłodszym ruch na świeżym powietrzu.

Z kolei 10 i 11 czerwca w Północnej odbędzie się impreza z Minionkami.

W drugiej połowie miesiąca dzieci skorzystają z atrakcji w ramach eventu „Wyspa Piratów”. Pod koniec miesiąca wystartuje wystawa dinozaurów, która rozpocznie się imprezą inauguracyjną 25-26 czerwca i potrwa do 27 sierpnia.

Galeria Północna przyjazna rodzinom z dziećmi

Bliskość, możliwość łatwego dojazdu i liczne udogodnienia sprawiają, że Galeria Północna jest miejscem idealnym do zaaranżowania wolnych chwil w rodzinnym gronie. Bogata oferta gastronomiczna, infrastruktura oraz zapewnione przez obiekt atrakcje sprawiają, że można w niej spędzić komfortowo i różnorodnie nawet cały dzień.

Exit mobile version