HalfPrice dołącza do najemców VIVO! Stalowa Wola

Ponad 1000 światowych marek na 988 mkw. powierzchni

HalfPrice deniutuje w VIVO! Stalowa Wola

W II połowie maja mapę najemców VIVO! Stalowa Wola powiększył multibrandowy salon HalfPrice. To pierwsza w mieście lokalizacja sieci handlowej w koncepcie off-price, należącej do Grupy CCC. Na powierzchni blisko 988 m kw. znajdziemy produkty od ponad 1000 światowych marek.

HalfPrie debiutuje w VIVO! Stalowa Wola

Salon HalfPrice w VIVO! Stalowa Wola oferuje duży wybór popularnych światowych brandów. Dostępne są one w kategoriach takich jak odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, perfumy, zabawki oraz dekoracje i wyposażenie wnętrz. Swoją politykę sprzedaży sieć opiera na współpracy z największymi markami modowymi i domami mody, oferując ceny niższe nawet o 80%.

Zapewniając modne, wysokiej jakości i zróżnicowane produkty w cenach atrakcyjnych dla odbiorców, HalfPrice błyskawicznie zbudował mocną pozycję na rynku. Koncept doskonale wpisał się w potrzeby klientów, oczekujących od marek oferty najnowszych i najbardziej popularnych trendów. Tym bardziej cieszę się, że sieć postawiła na obecność w VIVO! Stalowa Wola, drugim po VIVO! Lublin. Jest to także dowód zaufania partnerów biznesowych, lokujących swoje brandy w miejscach stabilnych i dobrze rokujących – widać więc, że nasze VIVO! postrzegane są jako atrakcyjny kooperant podkreśla Jarosław Retmaniak, Country Manager Finance & Support Poland, Immofinanz.

Salon HalfPrice w VIVO! Stalowa Wola zlokalizowany jest nieopodal Tatuum oraz Quiosque. Dzięki jego otwarciu komercjalizacja centrum handlowego osiągnęła ponad 99%.

Exit mobile version